Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan 30 év alatti itt...

Van olyan 30 év alatti itt aki nem akar kimenni (örökre) külföldre?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

En mèg azelott voltam kint amikor divatba jott volna, de visszajottem mert ez a hazàm, itt van a csaladom stb

Es sikerul szepen boldogulni.

2017. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már idősebb vagyok, de pár éve még nem voltam az.

Nem akartam soha - meghatározott időre, az más: tapasztalatokat, élményeket gyűjteni, teljesen önállóak lenni, világot látni, új helyeket és embereket megismerni, félretenni némi pénzt, ezek persze mind nagyon jók.

De mindig biztos voltam benne, hogy itthon is felépíthetem az életem úgy, hogy elégedett legyek vele, és bár nagyon élveztem a rövidebb-hosszabb útjaimat, egy idegen közegben nem érezném igazán otthon magam. (Az egyetlen kivétel az lett volna, ha külföldi partnerrel kötöttem volna házasságot, akkor minden további nélkül el tudtam volna képzelni.)

2017. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Biztos vannak, de nem túl sokan.
2017. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én max 10 évre mennék ki, de megöregedni és családot alapítani itt szeretnék.

20 éves vagyok.

2017. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én nem akarok kimenni külföldre.. nem azért mert nagy hazafi, meg nagy magyarnak vallom maga.. sz@rom le az országot ahogy van. De jelenleg jól érzem magam itt, miért is mennék el.


Persze lehet, hogy ez 10 év múlva változni fog, és én se leszek már itthon.

2017. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyilván van. Micsoda kérdés ez?


Én inkább itt vagyok középvezető, mint hogy külföldön olyan proli munkát végezzek, amit a külföldi nem hajlandó.

2017. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én! Most járok egyetemre és a leendő hivatásomat csak itthon tudom majd gyakorolni. Nem terveztem soha külföldre költözni, jól érzem magam Magyarországon. Persze nyaralni szívesen megyek külföldre. :)
2017. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki Magyarországon középvezető, az a legritkább esetben végez külföldön prolimunkát. Hacsak az a középvezetői munka is prolimunka.
2017. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Hat én se szeretnek kimenni de körülöttem sokan. A baratom is szeretne valamikor de o inkabb dunantulra de én azon a kornyeken akarok maradni. Lehet bele fő bukni a kapcsolat
2017. jan. 1. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:
8, szerinted úgy megy hogy felvesznek vadidegen népeket, mikor a saját nemzetiségét is felvehetné?
2017. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!