Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre mennék, de a menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre mennék, de a menyasszonyom nem akar?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretnék külföldre menni nyelvgyakorlás céljából, meg némi tapasztalatot és tudást gyűjteni egy adott területen. Több lehetőségem is volna, pl.egy cégnél, ahol a bátyám is van.

De a menyasszonyom nem akar jönni, azt mondja, nem bírná ki a családja (szülők, nagyszülők, hugi) nélkül. Próbálkoztam, hogy csak fél év vagy pár hónap, ha nem akar jönni, akkor látogasson meg gyakran, de nem áll kötélnek. Ezt leszámítva nagyon jól megvagyunk, és szeretem, de én vergődöm, mert itthon nem tudok már hova tovább lépni, meg úgy érzem, most van itt az idő/lehetőség.

Ha mégis mennék, szerintem az a kapcsolatunk végét jelentené. Totál patt.

29/F


2016. nov. 17. 10:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed, ha saját család-gyerek nélkül nem tudod meglépni ezt, később lényegesen nehezebb lesz.


Neked kell eldöntened, mit szeretnél: vele maradni vagy kimenni egy időre.

2016. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
60%

Én a helyedben otthagynám vagy a tények elé állítanám: vagy jössz velem vagy maradsz

Nem kell beszarni ennyi idősen

2016. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Ez nemkapcsolat, anyu-apu fontosabb neki, mint te. Én mennék, ő meg maradjon anyucival.
2016. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Döntsd el mi a fontosabb. Az én párom se akar kimenni, de nekem Ő fontosabb, így itthon maradtam vele.
2016. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem menj, ha igazan szeret akkor majd o is megy utannad. De nem igaz h ezt nem lehet megbeszelni...
2016. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%

"nem bírná ki a családja (szülők, nagyszülők, hugi) nélkül"


Ha a férje leszel, te leszel a családja. Úgy látszik, nélküled mégis jobban kibírná, mint a többiek nélkül.

Ráadásul te még kompromisszumot is próbáltál kötni, arra sem hajlandó. Nem érdemli meg, hogy vele maradj, csak persze ezt neked szerelmesen nehéz felfogni.

2016. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%

Tipikus, remélem vágod, hogy mire megy ki a játék.

Te menj ki egyedül, ő meg addig itthon elvan a szeretőivel.

Szerinted miért van az, hogy az esetek 90%-ban csak a férfi megy ki, holott kimehetnének mindketten és akkor jobban ki is jönnek?

Pont ezért. Neki ez a legkényelmesebb.

2016. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Annyira azért nem patt. Bécs csak 3 óra, München 7 óra, Stuttgart 9, Zürich 10 óra autóval. Innen hazajönni ma már nem olyan nagy ügy. Akár minden héten is, ha ketten felváltva vezettek, akkor nem is fárasztó.


Mondjuk szerintem is csak legalább 3-szoros fizetésért érdemes kimenni, mert ott egy élhető ingatlan bérleti díja elég magas.

2016. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

Mint egy kislány... Ányú, ápú, mámi, pápi, hugí.

Ne hagyd ki a lehetőséget.

2016. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Valóban el kell döntened, hogy Ő a fontos neked, vagy a kalandvágy.


Azt meg nem kell minősíteni, hogy a szülei, családja fontosabb, én maximálisan megértem, hogy ragaszkodik a családjához. Ebben az esetben, ha kötélnek is állna és veled menne, akkora honvágya lenne, hogy hidd el az is a kapcsolatotok végét jelentené. Nem szabad erőltetni és még csak haragudni sem szabad rá. Gyerekes, aki azt mondja, hogy őket jobban szereti... MÁSHOGY szereti ennyi. Ha nem veled, akkor majd talál másik olyan férfit, akivel boldogan tudnak élni itthon.

2016. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!