Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt még valaki, aki nem...

Van itt még valaki, aki nem akar ebből az országból elmenni külföldre? Romák kíméljenek!

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Szia. Én személy szerint minden áron ki akarok menni külföldre vagy meghalni. De ha kedvet érzel hozzá akkor nagyon érdekelne hogy te miért nem szeretnél. Hátha olyat mondasz ami miatt máshonnan is meg bírom közelíteni a dolgot. Ha van kedved írj nekem privátot :D
2014. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Jelenleg nem, mivel nem beszélem az adott nyelvet, e nélkül egy tapottat se teszek, illetve mert van jó fizető munkám, amíg van addig maradok.
2014. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Zoli1204 válasza:
49%
Szerintem minden egyes ember ott legbelül, ki akar jutni külföldre de sajnos az anyagi helyzet nem engedi. Mert ami magyarországon van! Pff! Az az ország elôbb vagy utóbb meg fog szűnni! Tele romával, nincs pénz-munka stb. Még jó hogy én már nem ott élek
2014. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

http://www.youtube.com/watch?v=wEKviJYIlJ4


Minden reggel dobok egy vodkát az ukránok egészségére!


Éljen KIEV!!

2014. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

Van! Mindig van valaki, aki maradni akar. Én is. Mi is. Sőt...nem is ismerek olyat, aki ki akarna menni külföldre, max csak nyaralni, vagy rövid távra dolgozni. Nagy divat lett most ez a "jajjj nincs itthon megélhetés, nincs pénz, szegények az emberek, kiraboltak a cigányok, nincs lehetőség, stb".


"Nincs lehetőség": minden embernek megadatik az, hogy tanuljon az iskolában, hogy egyetemre menjen, csak tanulni kell, amihez kitartás kell, az állam támogatja a tanulókat mindenféle ösztöndíjakkal, és ha te vagy a legjobb, akkor alkalmazni fognak, ha nem vagy a legjobb és alig értesz a szakmádhoz, akkor egyértelmű hogy elküldenek, ilyen egyszerű... Sajnos rá vannak szokva arra az emberek, hogy sok pénzhez akarnak jutni egyszerűen vagy egyszerű munkával,ami nem igényel agyat, sem sok IQ-t, amit elérni nem könnyű, sőt, nem is lehet, csak és kemény munkával (kivéve aki beleszületik) ő viszont meg fogja kapni a kellő jutalmát. Nyugodtan ki lehet menni külföldre dolgozni, mert ott 300 ezer alatt nem keresel... ez tény, de euróba váltsd át és akkor majd rájössz, hogy nem fenékig tejfel a dolog, mert itthon vígan megélsz belőle, de kint nem.... Ezért a hazáért harcoltak az ősei, de ő kimegy, mert neki úgy könnyebb, mert ez most k**rvamenő.


Úgyhogy én nem! Nem mennék ki soha, még ha nem lenne se kutyám se macskám akkor sem. Engem ide köt a kultúra, a magyar nyelv, a családom, a barátom, az ismerőseim, a közösség amiben élek, a lehetőségek, az értelem és a történelem...

2014. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Zoli1204 válasza:
67%
Az igen! Ez elég szomorú, de én is valami ilyesmire akartam utalni
2014. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

Hiába pontoztok le!


Csak itt ilyen csicskák a népek.


A németek, a szlovákok, az ukránok, a szerbek, a románok mindenki körülöttünk oda mer bszni ha kell, de úgy hogy azt érezzék is.


Itt nincs elég tökös gyerek.


Kivéve a bankrobbantót! Neki külön tiszteletem!


Felettem meg már lassan eljár az idő...

2014. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%

Én semmiképpen nem megyek el innen, mivel nem tudnék nyugaton élni. Nekem ez a keleti élet jön be.

Éljenek az Ukránok!!!

21/F

2014. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
8as! Akkor nyald már ki a szlovákok meg az ukránok seggét és takarodj már el innen. kutya nem kíváncsi rád...
2014. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 SzilKa ***** válasza:
64%

Én már elmentem külföldre többször is hosszabb időre, de végül hazajöttem. Kint jöttem rá, hogy a pénz annyit nem ér, hogy ne lássam a családomat és a barátaimat, és rájöttem, hogy imádom Budapestet is. Itt vagyok otthon.


Szerencsém van, mert a munkámmal itthon is elfogadhatóan keresek, néha kimegyek pár hétre külföldre, de többnyire itthon tevékenykedem és ez így jó.

2014. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!