Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? 0...

Yorki01 kérdése:

Hogyan kell csókolózni? 0 tapasztalat

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy bulin találkoztam es egyszer csak megolelt es olyan jo volt. Szám együtt aludtunk es le akart smarolni de en nem hagytam mert féltem hogy nem fog menni

2017. jan. 1. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

headshot -.-

0 tapasztalat, 0 válasz.

No comment.

2017. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Ha ahhoz volt eszed hogy vele aludj, akkor máshoz is volt. Troll kérdés.
2017. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Odahajolsz > Kinyitod a száját > Megfordulsz > Lehúzod a gatyád > Rászarsz a nyelvére

Ilyen egyszerű

2017. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorolj előtte valamivel. Azt mondják, a WC pumpa kellő vákuumot generál, ha jó erősen a szádra cuppantod. Akkor jó, amikor érzed, hogy már a seggeden szívja a levegőt.
2017. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ennyi idióta választ már elnézést!

Ne parázz én is ilyen voltam. De szilveszterkor megtörtént és hidd el hogy amikor eljön az ideje érezni fogod hogy mit kell csinálni. Szóval ne aggódj miatta!

2017. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Aki gyakorin kérdezi meg,hogy hogyan kell csókolózni( amit már 8millióan megkérdeztek) arra nem nagyon lehet mit válaszolni,Kedves utolsó :)
2017. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!