Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha nem értek...

Mihez kezdjek, ha nem értek semmihez sem?

Figyelt kérdés

Nem találom a helyemet a világban. Bármibe kezdek, balul sül el, ügyetlenkedek. Elkeseredve tapasztalom, hogy mindenki más ügyes valamiben, nekem meg fogalmam sincs, mihez kezdhetnék így. Szeptember óta csinálok egy szakmát, de hamar megmutatkozott, hogy abban is tehetségtelen vagyok. Csak azért igyekszem végigcsinálni, hogy anyám ne veszekedjen velem. De nem hiszem, hogy sokáig bírom még ebben a közegben, ez nem nekem való hivatás. Sokszor élni sem akarok, halál komolyan... Nem tudom, mit tegyek...


F


2017. jan. 2. 00:18
 1/10 A kérdező kommentje:
*tanulok egy szakmát
2017. jan. 2. 00:19
 2/10 A kérdező kommentje:
Arról már ne is beszéljünk, hogy ha az ember nem csinál semmit, azért szidják, hogy egy élősködő, de ha csinálja, viszont nem ért hozzá, akkor meg azt vágják a fejéhez, hogy minek ment oda. Sajnálom, de nem találom magam az életben, tényleg. Nem is nekem való ez a földi lét, idegennek érzem magam.
2017. jan. 2. 00:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem nagyon fáj, hogy ekkora selejt lettem...de megölni nem merem magam, mert félek attól, hogy fájdalmas halálom lesz.
2017. jan. 2. 00:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el sírásónak, azt nem lehet elrontani. Csak erős alkat kell hozzá.

Momentán nincs jobb ötletem, de lehet, hogy másnak lesz.

2017. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de valahogy irtózom a temetőktől...
2017. jan. 2. 01:05
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Te tetted fel korábban azt a kérdést, hogy mi értelme lenne tovább élned, majd a rá érkezett válaszok íróit mind jól beoltottad? Hasonló a stílus a kérdésben, azért kérdem.
2017. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tettem még fel ilyen jellegű kérdést az oldalon.
2017. jan. 2. 01:06
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Menj el gyárba szalag mellé oprátornak. Ott nem kell érteni semmihez. Ha az sem megy akkor cuckoldnak. Ha nem tudod mi az keress rá, a mentalitásod meg van hozzá.
2017. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:D :D :D :D :D
2017. jan. 2. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom már! Legyél politikus.
2017. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!