Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha semmihez...

Mihez kezdjek, ha semmihez sem értek?

Figyelt kérdés
Akármibe fogok, sikertelen vagyok, míg mások legalább egy dologban példás eredményeket tudnak felmutatni, ez elveszi a maradék életkedvemet is. Pedig valamit kezdenem kéne magammal, mert 20 éves vagyok és csak egy érettségivel rendelkezek. Mihez kezdhetnék így, minek tanuljak, ha kétbalkezes és unintelligens vagyok?

2016. júl. 2. 18:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg hogy van Érettségid, van papírod.. -,- -,-
2016. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A mai világban kitörölhetem vele...
2016. júl. 2. 18:46
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
20 évesen még fiatal vagy,pont most vagy az útkeresős korszakodban azért érzed ezt. Olyan nincs,hogy valaki nem ért semmihez. Gondold át mit szeretsz csinálni és próbáld abba az irányba terelgetni a dolgaidat.
2016. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Amit szeretek, abban is egy rakás szerencsétlenség vagyok, meg nem lehet megélni belőle...
2016. júl. 2. 18:58
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Mi az pontosan amit szeretsz csinálni?
2016. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Zenélni imádok, de nem az ilyen tömegcuccokat nyomatom.
2016. júl. 2. 19:10
 7/27 A kérdező kommentje:
Amúgy ebben is kutyaütő vagyok, egy félkarú csimpánz is jobb zenész nálam.
2016. júl. 2. 19:12
 8/27 Alain Delon ***** válasza:
12%
Én a munkaügyiben olyan tanfolyamot végeztem, amit csak érettségivel lehetett elvégezni, szóval nem mondd, hogy semmit nem ér az érettségi.
2016. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Oké, de téged biztosan érdekelt az a tanfolyam. Engem meg gyászosan kevés dolog érdekel, olyat meg nem erőltetek magamra, ami nem az én világom.
2016. júl. 2. 19:21
 10/27 anonim ***** válasza:
17%

Még is sokan erőltetik az érettségit.. Én is 20 éves vagyok és nem rendelkezem érettségivel nem is fogok és nem is akarok érettségit! Egy egyszerű, de nagyszerű szakmám van amiben vannak lehetőségek..igaz nem dolgozok benne... Mai fiatalok azt hiszik h érettségivel hülyére keresik magukat, hogy majd válogathatnak a munkák között..hogyne.. meg én úgy érzem hogy ez már lassan divat az érettségi a fiatalok körében..

A lényeg az, arra akartam kilukadni hogy ebben a patkány,szemét trágya zsidó országban ahol mindenki elvan magától szállva.. nincsen tolerancia stb.. neked lehet 100000 végzettséged TE akkor is egy rabszolga a gyártó sor mellett ebben a elkorcsosult patkányfészekben!

2016. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!