Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unalmamban rasszista lettem!...

Unalmamban rasszista lettem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Nem utáltam eddig senkit de délelőtt óta valami megváltozott bennem. Volt már mással is ilyen?

2017. jan. 2. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ilyen gyorsan nem megy, ahogy nálad történt. Én azt vettem észre, hogy ahogy öregszem, úgy leszek egyre rasszistább. Régen tök liberális voltam, de mostanában már nem szívesen nézek meg olyan filmeket, amiben csak fekák szerepelnek.


Emellett viszont kifejezetten filoszemita lettem, a zsidók bármilyen mértékű pozitív megkülönböztetését támogatom.

2017. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem csak simán mérges vagy rájuk valami miatt, vagy csak szórakoztattál az agyadban rajtuk. Nem feltétlen tartom komoly dolognak ha nincs kiváltó ok és valami kiváltotta de nem az unalom volt az(legalábbis nem konkrétan)
2017. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Délután mindenképp legyél hímsoviniszta és akkor holnapra már csak az antiszemitizmus marad.
2017. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy estére kiderül hogy cigány vagy. Problem sorved
2017. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél rasszista, utálj mindenkit egyformán!
2017. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, amúgy lehet nálam, hogy simán csak azért nem szeretem a feka filmeket, mert szarok. Akkor viszont nem vagyok rasszista.
2017. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kis kamu kérdés.
2017. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!