Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook-on 5000 ismerősöm...

Facebook-on 5000 ismerősöm van, de vannak további jelölések, amiket már nem lehet elfogadni. Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Miért csak 5000 a limit?
2017. jan. 3. 00:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor be kell kapcsolni a követés funkciót. :D
2017. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy mind az 5ezret ismered személyesen?
2017. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
#2 El ne hidd :D
2017. jan. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
2. Sőt mindegyikkel találkozik napi szinten, hogy lehet ilyet kérdezni?
2017. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Kevés az 5e ismerős? Jaj de sajnállak,kis celeb
2017. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell szelektálni. Nekem közel 200 ismerősöm van ott, mindegyiküket ismerem, de még így sem beszélek csak néhány emberrel heti szinten.


Szerintem a Facebook az egy felesleges dolog, egy jó tulajdonsága van: a Messenger.

2017. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6 én egy amolyan hírportálként használom. Ismerősök posztjai letiltva, sok marhaság letiltva, csak azt követem, ami tényleg érdekel (pld GaneStar, meg YT videósok).
2017. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Dehogy ismerem mindet! Nem értem ezt a mérhetetlen rosszindulatot, ami némelyik válaszból csak úgy sugárzik. Szerintem egy teljesen normális kérdést tettem fel, nem értem miért kell azonnal gúnyolódni. Szokjatok le róla, csúnya szokás!

A vállalkozásunkat tettem fel, amit ezek szerint már (nagyon nagy örömömre) több mint 5 ezren ismernek. Csak hát, mint írtam is, a többi jelölést már nem tudom elfogadni. Mit mondhatnék, nem vagyok egy nagy fészbuk zseni.

Hol állíthatom be ezt a követés dolgot? Vagy pl. azt hogy lehet, hogy ne ismerősnek jelölgessenek, hanem csak a "tetszik"-re kattintással váljunk ismerőssé? Vagy ez a követés? Vagy eleve nem úgy kellett volna regisztrálni, mint egy személynek, hanem másként?

2017. jan. 3. 17:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalkozás, akkor azt nem személyként kell regisztrálni, hanem oldalként. Ez esetben nem bejelölni kell téged, hanem "like-olni", és követni. Ennyi a trükk, és itt végtelen számú "like-olód" lehet (vagy véges, de rengeteg).
2017. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban nem is regisztrálni kell, hanem PC-n, a felső menüsorban, a legutolsó ikon, egy kis csúcsára állított háromszögre kattintva lesz egy "Oldal létrehozása" opció. Ott, ha rákattintasz, már egyértelmű lesz..
2017. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!