Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni, hogy voltak a barátomnak előttem kapcsolatai. Mit tegyek, hogy javuljon a helyzet?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt,de neki volt már előttem két barátnője is.Annyira zavar és amikor eszembe jut,hogy láttam azokkal a lányokkal akkor elkap az az érzés hogy szerette őket,jól kijöttek és akkor úgy érzem,hogy nem is ismerem.Félek,hogy a kapcsolat rovására megy.
2016. okt. 16. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. súlyos önbizalomhiányod van

2. súlyos képzeti problémáid vannak, tehát állandóan fantáziálsz felesleges dolgokról

3. mi az, hogy képtelen vagy elfogadni, hogy voltak előtte barátnői? hány éves kislány? 15? nőj már fel agyilag, az élet természetes dolgait fogadd el, különben nagyon pórul fogsz járni a saját h..lyeséged miatt!!

4. kezdj el önismerettel foglalkozni

5. te fogod okozni a kapcsolat végét, ha sürgősen nem térsz észhez!

6. egyébként miért jöttek elő benned ezek a képzetek? mi volt a közvetlen ok?

2016. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Most őszintén mi a fenét foglalkozol a múlttal? Pláne az ő múltjával... Szerinted mit kellett volna csinálnia szerencsétlen srácnak, tartogatnia magát arra az esetre hogy majd egyszer csak a semmiből megismer téged és összejöttök és hú de jó lesz ?:DD vagy mi? Ne haragudj de nagyon buta vagy, és önbizalomhiányos ha téged ennyire zavar a múltja.

Nekem volt olyan barátnőm akinek 6 kapcsolata volt előttem és 8 sráccal lefeküdt már, mégis őt sokkal jobban szerettem, mint azt a lányt akinek én vettem el a szüzességét, és nem volt előttem senkije... Szóval ennyit erről... rohadtul nem számít semmit a múlt! A jelen a lényeg meg hogy egymással hogyan jöttök ki.

2016. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne lovagolj ezen!

Tudom, hüje példa, de hátha sikerül megértened: van egy kutyád 10 évig, de elpusztul. Meggyászolod, aztán lesz másik kutyád. Nem jelenti azt, hogy a másodikat nem szereted és nem akarsz jó gazdája lenni.


Ez is hasonló. Volt két barátnője, de annak vége, lezárult. Most veled van, téged akar boldoggá tenni, veled tervez. Téged szeret.


Teljesen normális, hogy több embert is szeretni tudunk életünk során.

2016. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Tinitopik, oda írj! :))))))
2016. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha 16 évesnél idősebb vagy, akkor sürgősen menj pszichológushoz, mert jó esély van rá, hogy az összes kapcsolatodat tönkre fogod tenni. Nem önmagában ezért, amit írsz, hanem mert mindenkit totálisan ki akarsz majd sajátítani.
2016. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk noj fel😂
2016. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Na bumm, én sem fogadom el nőknél, de szexelni kell, ezért mindre csak úgy tekintek, mint játékszerre. Akkor már nincs gond.
2016. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen tényleg ne agyalj mert felesleges. Ne a múltra gondolj hanem a JELENRE, a jelen pedig te vagy neki.
2016. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fu nekem se tudta elfogadni az exem. Pedig ket kapcsolat volt csak elotte. Konyorgom ,20-as eveim kozepen nyilvan volt mar kapcsolatom.

jo ,hogy nem kerek mar elnezest azert,ami az elott volt,hogy ot ismertem volna.

kerdezo kezdj valamit a komplexusaiddal,mert ez borzalmas....

aztan ha szekalod is,beloled is ex lesz majd.

2016. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!