Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat honapos elmult, csokkent...

Hat honapos elmult, csokkent a tejem, ugyanakkor elkezdtem ahozzataplalast is, viszont a helyzet az hogy par napja nem nagyon akarja elfogadni se a cicit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig felebredt kb.ketszer enni ejjel,most iszik egy kis teat es alszik tovabb,vagy a mult ejjel csak epp ciczett egy kicsit es aludt tovabb.Reggel hetkor felebredt,gondoltam most fog enni egy jot es tizkor adok neki gyumit,de nem igy tortent,aludt tovabb,kolenckor akartam adni cicit,evett egy kicsit,viszont a tapszert bevagta.Most alszik,delbe adom a delelotti elmaradt gyumit,viszont szomoru vagyok hogy nem akar szopni.
2010. febr. 26. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nincs mar tejed?, probald meg egy kicsit fejni, ha tudsz fejni 30-40 ml, akkor tenyleg nem akar tobbet cicizni, de ha nincs csak megvan a valsz, hogy miert vagja be a tapszert.
2010. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha megnyomom spriccel,viszont tobb mint 50 ml-t nem tudok kifejni.
2010. febr. 26. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!