Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a baratommal 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal 1 honapja es aval fenyegetett meg h ongyilkos lessz, de megse tett semmit az a helyzet h en meg mindig szeretem es o is engem, de a szuleim nem akarjak elfogadni ot mert feltenek tole, mit tegyek? Kibekuljek vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt szeretnéd, h a szüleid éljék az életed, akkor ne békülj!
2012. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
békülj ki vele..én átérzem acsávot...engme is dobott acsjaom 1 honapja..én nem akarok öngyilkos lenni..de rohadt szar.....béküljetek ki ha szeretitek egymást...semmi nem számít....bárcsak vleem is kibékülne..
2012. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hat en azt szeretnem de nem tudom a szuleimmel megbeszelni ok nagyon nem akarjak :(
2012. máj. 25. 23:15
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért szakítottál vele? a szüleid miatt, vagy magad miatt?

Ha magad miatt, akkor ne békülj vele, okkal dobtad ki, és nem akarja senki sem, hogy újra át kelljen élni az öngyilkosságos fenyegetést, ami kitudja, hogy most hogy sülne el.

Ha viszont a szüleid miatt szakítottál vele, és te szereted, akkor békülj, ha biztos vagy az érzelmeidben! DE: sztem nem szakítottál volna velük a szüleid miatt, ha tényleg szerelmes vagy.

2012. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hat azert mert figyelmetlen volt velem (szulinapomra nem kaptam tole semmit ) es e miatt es h veszekedtunk sokat de nem tudom elfelejteni szeretem hianyzik nincs nap h ne gondoljak ran
2012. máj. 25. 23:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
en 20 a baratom 22
2012. máj. 25. 23:36
 8/16 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva ha szeretek valakit és ő is szeret, akkor mondhat akárki akármit, a szüleimet is beleértve, akkor is vele leszek. (Ha kell titokban is.)

A lényeg, hogy szerintem próbáld meg vele még 1x. Azért, hogy később ne kérdezd magadtól, hogy mi lett volna ha. És akkor sincs semmi, ha később rosszul sül el. Akkor lesz más. De nem lesz benned a kétely, hogy lehet hogy vele boldogabb lennék, hogy vele működött volna stb.

Remélem, hogy összejön és boldogok lesztek. Ha a szüleid is látják, hogy mennyire fontos neked, akkor előbb utóbb el kell fogadniuk.

Egyébként miért féltenek tőle?

2012. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha fiatalabb lennél mondanám, hogy lehet a szüleidre kéne hallgatnod.. de 20 évesen.. nem tudom miért hagyod, hogy beleszóljanak a szüleid.. állj egy kicsit ki ezért a kapcsolatért ha annyira szeretnéd
2012. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
azert feltenek mert a baratom aval fenyegetett mikor szakitottunk h ongyilkos lessz es ezt nem akarjak anyumek mert tudjak h nem tudnak ugy elni h egy ember miattam halt meg ,de azt mondta a srac h tobb ilyen nem lessz es en hiszek neki es bizok benne,nagyon szeretem ot es tudom h o is engem csak nem tudom h tudnam a szuleimet meggyozni h fogadjak el
2012. máj. 25. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!