Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Unok mindent.

Mit csináljak? Unok mindent.

Figyelt kérdés
Unom a munkámat, a körülöttem levő embereket, a beszélgetést, a TV-t, a filmeket, az internetet, mindent. Minden közhelyesnek, banálisnak és kiszámíthatónak tűnik és minden el van túlozva és túl van ragozva és fel van hígítva, hogy kitöltse ezt a hosszú, üres életet. Vágyaim sincsenek, és csak azért nem ölöm meg magam, mert annak sincs semmi értelme azon kívül, hogy legalább történne valami. De hát úgyis meghalok egyszer.
2017. jan. 4. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Téli depresszió. Szedjél vitamint, meg egyél gyümölcsöt, meg a g...ci hideg ellenére néha menj ki a fényre.
2017. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Túl tökéletes körülötted minden , mert ha lenne 1 szeretet személy akiért agodhatnál az intenzív osztályon jobb lenne ???

vagy ha nem tudtad volna ki írni a kérdést mert vak vagy ?

és a filmeket nem hallanád mert siket vagy ??

gondolj bele az ő helyzetükbe !!!

és légy hálás amit az élettől kaptál ,észt elmét amivel a munkád végzed vagy kezeket lábakat , a szemed világát !!!

hálátlan disznó vagy akit majd a sors megmutatja mire képes mikor vissza sirnád ezt a semleges időszakot amikor nem történik a családban tragédia vagy mert nem kell mászkálnod orvoshoz !!!

Az unalom egyenlő hogy minden megszokott és minden klappol minden jó !!! a párkapcsolat alakul majd magától

Senki sem kérte az életet ,Mariska néni sem a falu szélén aki kabátba üldögél mert nincs tűzelőre pénze és a család tojik rá ,miből gondolod hogy a magabiztosnak tünő moslygós emberek amikor lefekszenek nem sírnak ,vagy hoyg akarják e csinálni tovább???!!!

Nem csak te de több millió milliárd emberben felmerül ez a kérdés hoyg minek éljek??

bennem is, hogy saját magunk rabszolgái vagyunk hogy legyen áram gáz étel gürcölnünk kell ,de ez van bele kell nyugodni pozitívan kell hozzá állni, mikor felmerül bennem ezek a kérdések akkor kapcsolok 1 jó zenét , kitűzők célokat és mikor egyesével elérem kihúzgálom

Mindenkinek van célja ,lehet majd később életet adsz 1 kisembernek aki te általad születhetett meg és annál nagyobb öröm mikor rá nézel nem lesza világon, mindenkinek van 1 küldetése hogy miért jött e világra

2017. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hülye leszek szülni, nekem is tök fölösleges volt megszületnem
2017. jan. 4. 15:18
 4/15 A kérdező kommentje:
néha azt kívánom őszintén szólva, bárcsak süket lennék, legalább nem kéne állandóan a kollégáim rizsázását hallgatnom arról, hogy mit főzzenek holnap ebédre
2017. jan. 4. 15:20
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
azt én is utáltam hogy a mit főzzek témát ,és szerintük mert én nem kapcsolódtam be nem is tudok főzni ,biztos pláza cica vagyok ,pedig mindent tudok főzni ,amúgy segíteni akartam úgyhogy te vagy fsz :D :D telepedj le olyan országban ahol eutanázia van és adasd be :D ennyi :)
2017. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
keress egy kötelet meg egy magas fát..
2017. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#6 ezt én akartam írni :/ XD
2017. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Próbálj P!nket sokat halgatni. Akkor már nem lesz rossz kedved. https://www.youtube.com/watch?v=zWU3CotSYpE
2017. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindent nem lehet megunni, próbálj meg, meggazdagodni, legyenek álmaid, pl.: Legyen jobb munkád, Legyen gyereked. Próbálj meg vidámabb lenni, és kész! Tanulj meg Angolul/Oroszul/és stb.
2017. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

valaha én is egy "kisember" voltam, akire boldogan és reményekkel telve tekintett az anyja, és most idegenek azt tanácsolják nekem, hogy akasszam fel magam.

minek szüljek, nincs elég nyamvadt ember már a földön? akik lökdösődnek, elfoglalják az ülőhelyeket és növelik a sorok hosszát?


mindenki csak ezekkel tud jönni:

a. sportoljak

b. szüljek

c. legyek öngyilkos

d. örüljek annak, hogy 2 lábam van és lyuk a seggemen


ok valami eredetibb?

2017. jan. 4. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!