Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magamat a...

Hogy vegyem rá magamat a tanulásra?

Figyelt kérdés
Már most el vagyok vele késve, még sem tudom rávenni magam. Úgy érzem senki nem támogat. Semmi kedvem nincs az egészhez. Egész vizsgaidőszakban szinte ki sem mozdulok otthonról, nem beszélek kb senkivel, senki nem keres. Éjszakánként alig alszom, mert stresszelek, de ennek most sikerülnie kell.

2017. jan. 4. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
akaraterő öreg. a saját jövőd cseszed el ha nem tanulsz :)
2017. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, épp ezért nem akarom elrontani, de nagyon nem tudok mit kezdeni magammal.
2017. jan. 4. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében kell egy kis lazaság hogy ne streszelj. Néha a tanulás közne tarts 30perces pihenőt és probálj olyanokal barátkozni akik tanulnak hátha reged egy és más. És akarerő is kell:):D
2017. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke leszek rád, ha sikerül. Tedd meg értem.
2017. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebb nekem is voltak ilyen gondolataim, hogy nem támogatnak eléggé és ez biztosan rossz hatással lehet rám, habár elsősorban mindig nagy szerepe lehet ott a lustaságnak is.

Nem rég hallottam, hogy egyik ismerősömet nagyon sokat biztatták és támogatták egy elég erős egyetem elvégzésében, ennek ellenére évekig elbaltázta és végül ott hagyta. Én úgy fogtam fel, hogyha tudom, hogy mit akarok, és elakarom végezni azt, amibe belekezdtem, akármilyen hangulatom van, nem szabad lustának és szétszórtnak lennem! Sosem volt gondom a tanulással vagy egyéb mással, ennek ellenére hogy én is hiányoltam a biztatást, míg látom, hogy azok, akik megkapják és részük van benne, nem biztos, hogy elég belső akarattal rendelkeznek.

Amikor a akaraterő hiányzik, annak is megvan az oka, és ez nem a kapcsolataid. Szerintem a tanulás úgy másképp nincs összefüggésben a magánéletemmel, barátaimmal.

2017. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!