Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magamat a...

Hogyan vegyem rá magamat a tanulásra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor haza jövök a sulibol, már annyira nincsen kedvem a tanuláshoz, pedig tudom, hogy kellene. Egyszerűen nem tudom magamat rávenni.

Mozgok eleget, nincs semmilyen zavaró tényező (telefon, számítogép, zaj stb.) és tisztában vagyok azzal hogyha nem tanulok mi lesz a következménye. Ti hogyan veszitek rá, hogyan motiváljátok magatokat a tanulásra?



2014. nov. 12. 23:16
 1/5 anonim válasza:
Mekiben akarsz dolgozni életed végéig, vagy valami hasonló szar helyen de legalább jó fizetésért? Gondolom az utóbbi. Tanuljál.
2014. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

én is így vagyok most.

azt szoktam csinálni, hogy megbeszélem magammal, hogy odafigyelek, tanulok 2-3 órát és utána szabad vagyok.

szerintem próbáld ki te is ;)

2014. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 13. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Áhh, te gyermek. :D

Életem egyik legnagyobb problémája ez h nem tudom rávenni magam a tanulásra, és csak mennek mennek az évek, addig húzódik h pár hónap és elvégzem az egyetemet. :D Világ életben ezt az utolsó utáni pillanatban állok neki és szenvedek taktikát "alkalmaztam."

Szóval ha olyan típusú ember vagy akkor olyan is maradsz. Ez nagyon nem jó de hát ez van. Tragikus. De végig lehet csinálni. xd

2014. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :'D :)
2014. nov. 13. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!