Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van aggódni valóm, ha másfél...

Van aggódni valóm, ha másfél éve nem fizetek TB-t, munkanélküliként sem voltam még soha regisztrálva, viszont orvosnál sem voltam egyszer sem az elmúlt másfél évben?

Figyelt kérdés
Küldhet így a NAV tartozást?

2016. júl. 18. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön 7 hónap után küldtek, azután fél évre megint egy újat, mivel nem fizettem ki. Most azóta + 1 év telt el, és abbahagyták.
2016. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy megúszod vagy nem. De kikell fizesd az egészet, hogyha nem úszod meg.
2016. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz mész, azonnal kiírja nekik a számítógép. Egy műtétnél is bajban lennél. Vagy a gyógyszertárban.
2016. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon komoly aggódni valód van. Nem a NAV-tól, az könnyen kezelhető.


Nagyon egyszerűen, nem lesz nyugdíjad, annál inkább leszel beteg. Feltehetően lakásod se lesz emiatt, éhezni fogsz, a kórházakban nem kezelik a problémáidat, mindent összevetve, az átlagéletkornál úgy 20 évvel kevesebbre számíthatsz. Szerencsés esetben. Ha peches vagy, 40 év után olyan leszel, mint egy gyenge hatvanas, és aszerint is kezelnek. Sok keserűségben lesz részed. Ettől érdemes aggódni, nem a NAV-tól.

2016. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De csak TB-t nem fizetsz, vagy nyugdíjjárulékot sem? A TB csak az egészségbiztosítást fedezi.
2016. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már számíthatsz rá, hogy megkeresnek; sosem küldenek időben értesítést, csak akkor, amikor már tetemes tartozásod van. Kikerülni nem tudod, be kell fizetned az egészet kamatostól, senkit nem érdekel, ha nincs bevételed és sosem vagy beteg. Kérj részletfizetést, mást nem tudsz tenni.
2016. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!