Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan filmet keresek, ami...

Olyan filmet keresek, ami mély gondolatokat feszeget, aminek a megnézése után 5 percig némán töprenghetek a film mondanivalóján, végiggondolva hogy hogy is volt ez, most akkor mit is láttunk az elmúlt másfél-két órában?

Figyelt kérdés
Hasonló érzést szeretnék átélni, mint a Viharsziget, az Eredet, vagy éppen a Harcosok klubja c. filmeknél. Elgondolkodni a filmen, és azon, hogy hogy lehet ilyen magas fokon zseniális egy film. Várom a tippeket! Köszönöm.
2016. ápr. 1. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
felhőatlasz
2016. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SICARIO - A BÉRGYILKOS

REKVIEM EGY ÁLOMÉRT

SZERB FILM

KÖZÖNSÉGES BŰNÖZŐK

ZONGORATANÁRNŐ

2016. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Old Boy mikor elöször láttam napokig a film hatása alatt voltam ès rendkivül erős film aminek a nèzèse olyan mint egy èletèrzès


Drive ami picit lassabb de szintèn nagyon erős hatásu alkotás.


Forrás amit simán lehet vagy inkabb kel többször nèzni.

2016. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hetedik - jó pár éve láttam először, de még mindig eszembe jut néha, hogy vajon én mit tettem volna


Szemekbe zárt titkok (az eredeti argentin) - az első fele nem kötött le, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy a karfát markolom


Egy makulátlan elme örök ragyogása


Hold


Száll a kakukk fészkére


Állj mellém! - nincs benne váratlan esemény, mégis az egésznek annyira megfoghatatlan, nosztalgikus hangulata van, nem ereszt könnyen

2016. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!