Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 vagyok és egyáltalán nem...

22 vagyok és egyáltalán nem érzem azt, hogy az egész világ a lábaim előtt hever, én vagyok a legkirályabb ember a világon, sőt. Nekem úgy tűnik, hogy a legtöbb korombeli ember viszont pontosan ezt érzi. Mit tegyek, hogy én is így érezzek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
talán ne siránkozz, tegyél érte, pl. önfejlesztés, egyetem elvégzése, sikeres munka, jó haveri társaság, egészséges életmód, jó családi légkör és nem utolsó sorban, jó partner megtalálása
2017. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van. Ismerkedj, barátkozz, tanulj! :D Aztán a diplomáddal keress sok-sok pénzt! Meg is van oldva a probléma.

Egyébként ha vannak barátaid, van barátnőd, egyetemista vagy, és nem utolsó sorban van pénzed, akkor az egész világ a lábaid előtt fog heverni.

Egyéb esetben el kell fogadni, hogy másnak bejött az élet...

2017. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el a Wolf Streetre.
2017. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz elvegyülni a tömegben?
2017. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy úgy érzik, még nem úgy van. Ha valaki 22 évesen (vagy bármikor) úgy áll hozzá az élethez, hogy minden és mindenki az ő lábai előtt hever és ő a legkirályabb, akkor ott valami nagyon nagy baj van agyilag. Az más dolog, ha valaki keresi a lehetőségeket és él is velük, és van önbizalma.
2017. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Őszintén, szerintem semmit. Osztom a negyedik és az ötödik válaszoló véleményét, és talán részben a elsőét. Épp az a probléma, hogy így éreznek, legalábbis ahogyan leírtad, ez nekem inkább negatívnak hangzik. Szerintem próbálj meg úgy gondolkozni, hogy mindenki különleges, senkinek nem lesz pont olyan élete mint neked, fogadd el, ami történik és főleg a jó dolgokra gondolj. Mellesleg (már) én is 22 éves vagyok, épp tegnap ünnepeltem a barátaimmal, minden gondot elfeledve... :D Szóval csak lazán. A te életedről te döntesz, de vegyél figyelembe másokat is.
2017. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!