Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura kérdés. De mit tennél, ha?

Fura kérdés. De mit tennél, ha?

Figyelt kérdés

Ha egy atomháború(vagy hasonló katasztrófa) kitörte után egy bunkerban lelnél menedéket, lenne sok évre elegendő élelmed, vized, DE nem lenne mellékhelyiség... hogyan oldanád meg dolgot?


(Olyan választ nem szeretnék olvasni, hogy nincs értelme túlélni, tegyük fel, hogy igenis van értelme túlélni, mert egy idő után kibújhatsz onnan.)



2017. jan. 9. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

keresnék egy jó sarkot, és oda ...nék

18/L

2017. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
megolnem magam, a jelenlegi helyzetben is utalok mar elni nagyon nemhogy egy atomhaboru utan.
2017. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1-es, de akkor évekig elég borzalmas lenne a szag ott...


2-es, mondtam, hogy ilyen választ nem szeretnék látni! Sose használtam még, de most aki ilyet ír, annak megy a piros kéz, mert ezzel nem vagyok előrébb!

2017. jan. 9. 15:33
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Miért? Másféle válaszokkal előrébb vagy?
2017. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

"Olyan választ nem szeretnék olvasni, hogy nincs értelme túlélni, tegyük fel, hogy igenis van értelme túlélni, mert egy idő után kibújhatsz onnan"

Kérdező. A kérdésből totál úgy vélem, hogy az adott szituációban egyedül LELNÉK egy menekedéket, avagy egyedül is bújnék ki onnan. Na annak mi a jó büdös haddnemondjam mi értelme lenne? :D

Az ember társas lény, az mond valamit? Egy idő után beleőrülne a magányba az adott illető s öngyi lenne, akármilyen hülyén is hangzik. S ez még azelőtt lenne, mielőtt kibújhatna.


Ráadásul feltételezni kéne, hogy egyedül vagyok ott, különben... Kis idő alatt megtelne vizelettel/ürülékkel az egész bunker, ha többen lennének ott :D Egy embernek is kell egy párszor már csak egy napon is, nemhogy többnek


Valószínűleg külön szobát felhasználnék erre, ami zárva lenne a nap nagyrészében mikor épp nem vagyok ott. Légfrissítőt vagy valamilyen egyéb szert használnék ha ott vagyok.

"de akkor évekig elég borzalmas lenne a szag ott.."

Annyit adtál ki feltételnek, hogy nem lenne mellékhelyiség, de azt nem mondtad, hogy a bűzt nem lehet elfedni valamivel.

2017. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az élelem be van csomagolva, vagy benne van valamiben pl. konzerves doboz, úgyhogy ha elfogy valami kaja akkor abba ürítenék. Vizes palack ugyanez, abba a pisi menne, aztán ha lenne rá lehetőség akkor kidobnám őket ott ahol bejutottam a bunkerba, vagy ha nem lenne akkor ugyanott lenne ahol a szemét.
2017. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
En nem a buz miatt aggodnek inkabb, hanem a fertozesek miatt.
2017. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
2-es vagyok azt irok amit akarok nem vagy te itt senki fonoke. es nem erdekel h mit akarsz latni s mit nem.
2017. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nos, nem írtam, de lehetnek más túlélők is... ahogy valóban lehetnek más helyiségek is, amit jól el lehet zárni, plusz azon belül, ahogy írtad, "becsomagolni" az ürüléket. Igen, ezzel például előrébb vagyok, köszönöm szépen, ahogy a légfrissítős ötletet is, bár az nem tudom, hogy mennyire illik bele a képbe... mindenesetre erre ment a zöld! :)
2017. jan. 9. 15:42
 10/23 A kérdező kommentje:

7-es, de ha el van zárva a cucc külön helyiségben, plusz "becsomagolva", akkor a fertőzések kockázata eléggé lecsökken szerintem.


2-es, olyan kritériumokat adok meg a kérdés leírásában, amilyet szeretnék.

2017. jan. 9. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!