Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura kérdés. De mit tennél, ha?

Fura kérdés. De mit tennél, ha?

Figyelt kérdés

Ha egy atomháború(vagy hasonló katasztrófa) kitörte után egy bunkerban lelnél menedéket, lenne sok évre elegendő élelmed, vized, DE nem lenne mellékhelyiség... hogyan oldanád meg dolgot?


(Olyan választ nem szeretnék olvasni, hogy nincs értelme túlélni, tegyük fel, hogy igenis van értelme túlélni, mert egy idő után kibújhatsz onnan.)



2017. jan. 9. 15:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Baszk..ilyenen én is gondolkoztam a minap a buszon. :DDD

Amúgy az lenne, amit a hatos válaszol írt.

2017. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Felhasználnám a fekáliát pl elégetném, jó hőt ad és gondolom a túléléshez főleg egy atomháború idején nem elegendő élelem víz és egy bunker. Ha nem akarok halálra fagyni akkor tüzelőanyag is kell. A vizeletet meg elméletileg meg lehet szűrni és újra felhasználni, még ebben gondolkodnék.
2017. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen, az újrahasznosítás is jó ötlet, bár a tűzgyújtással óvatosan kellene bánni szerintem, főképp hogy ha túl sok a füst, a szellőzők nem biztos, hogy megbirkóznak vele, így fennállhat a füstmérgezés veszélye akár.
2017. jan. 9. 15:53
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Marhaság.
2017. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
59%

Mert mitől lenne jobb ha tárolnátok a szemetesben a kakát meg a vizeletet? Olyan orrfacsaró bűz lenne a helyiségben hogy gyakorlatilag megfulladnátok az ammóniától.


A kályha és a fűtésrendszer szakszerű szellőzővel ellátva biztonságos, el lehet normálisan égetni. Vegyestüzeléssel természetesen.

2017. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Bocs de nekem lenne potyantós vécém.
2017. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Betonbukerbe hogy csinálsz pottyantós WC-t? (Írtam, hogy alapból nincs semmilyen WC.)
2017. jan. 9. 16:10
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
Így olvasva a mentalitást a túlélésről szerintem már akkor elpatkolnátok ha az okostelefonotok használhatatlanná válna XD
2017. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Varázserővel megállítanám az emésztésem. *badum-tss*
2019. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Életszerű kérdés... Hisz a bunkereket csak és kizárólag klotyó nélkül építik XD
2019. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!