Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura kérdés. De mit tennél, ha?

Fura kérdés. De mit tennél, ha?

Figyelt kérdés

Ha egy atomháború(vagy hasonló katasztrófa) kitörte után egy bunkerban lelnél menedéket, lenne sok évre elegendő élelmed, vized, DE nem lenne mellékhelyiség... hogyan oldanád meg dolgot?


(Olyan választ nem szeretnék olvasni, hogy nincs értelme túlélni, tegyük fel, hogy igenis van értelme túlélni, mert egy idő után kibújhatsz onnan.)



2017. jan. 9. 15:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget... amúgy tök egyszerű, az emberi ürülék is lebomlik,szagtalan föld lesz belőle. Felhasználnám, esetleg ültetnék olyan növényeket bele amik birják, azok meg oxigént termelnek, ami ebben az esetben jó. Az ürülék meg gázt termel, szüleim vizes mérnökök, hallottam ezt azt anno. Pl. szennyvízből csinálnak biogázt, illetve voltak rá kísérletek hogy a tisztítótelep mellé eperültetvényt csináltak, hogy emberi ürülékkel locsolták, ez csak azert bukott el, mert senkinek nem vol gusztusa enni belőle(bár szerintem az csak mérnöki legenda!:-)
2019. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Figyelem én ma jövök egy 50-es évekbeli bunkerból! A lovászi bunkerben tényleg csak pottyantós wc volt anno! tőzeget szórtak volna rá hogy elfedje a szagot ! rendes WC nem volt úgyhogy ez a válaszom a 17 es és a 20 as válaszadónak !
2021. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Thunderfairy ***** válasza:
A 18-as írta le a valóságot.
2023. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!