Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen össze vagyok omolva....

Teljesen össze vagyok omolva. Van itt olyan aki tényleg el tud látni hasznos tanácsokkal?

Figyelt kérdés

Vázlatpontokba szedem, tudom hogy nem szeretik itta sok szöveget.


- 17 éves lány vagyok.

- Sosem volt még barátom.

- Ez nagyon bánt, az akinek egy párkapcsolat, egy csók, egy kézfogós séta hétköznapi, az nekem egy álom.

- Még egy csókon sem vagyok túl, egyszerűen 0

- Az utóbbi időben minden éjjel sírok, de ezt is magamban kell tartanom mert itthon nem akarom mutatni.

- Minden héten 2-3 éjszakát átvirrasztok, nem tudok egyszerűen elaludni.

- A szemeim beesettek, véresek, a suliban már kihívott ÓRÁRÓL az angoltanár hogy beszéljen velem, szedek-e valami gyógyszert vagy VALAMI MÁST...

Már drogosnak néznek... Sokat fogytam, ami nem ártana kifejezetten de most már kezd nagyon szembetűnővé válni.

Szorongok, zokogok egész nap, hol evésrohamom van, hol nem eszek egész nap, össze vissza iszok, hol hétköznap hol hétvégén, tegnap is berúgtam. Itthon meg hazudozok...



2017. jan. 10. 20:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
a párkapcsolat mellett bántanak olyanok hogy kilógok a többiek közül... Nem tudom... Már alig emlékszem arra amit csinálok. kimaradnak dolgok...
2017. jan. 10. 20:56
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Drágám, 17 évesen semmiről nem vagy még lekésve.
2017. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
5%
Írj privit.
2017. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Szia:) Nagyon ismerős a helyzet, fél éve én is átéltem...szörnyű volt, teljesen megértelek. Ha szeretnél tanácsokat, írj privátba, ott könnyebb ezt elmesélni!:)

17/L (Akkor 16 voltam...)

2017. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Ezért nem kell ennyire kiborulni.

Nyugodj meg, éld az életed, és ha rendeződnek körülötted a dolgok, akkor kapcsolatokat is könnyebb lesz kialakítani.

De ha furán viselkedsz, akkor akár ijesztő is lehetsz mások számára.

Na meg neked sem jó, ha ennyire kikészülsz és nem alszol meg mindig sírsz.

Igazából nincs is semmi bajod, csak te látod ilyen sötéten a dolgokat.

Foglald el magad. Találj valamit, amit szeretsz csinálni. Bármit, olvasás, rajzolás, gyöngyözés, sport, akármi.

2017. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jólesett hogy ilyen gyorsan küldtetek ennyi kommentet. Köszönöm mindenkinek. Hobbik terén olyan hangosan szoktam hallgatni a zenét hogy ne halljam a gondolataim, és ennyi.


Privátot, senkitől nem várok! Nem rosszból, de csak kommentet szeretnék.

2017. jan. 10. 21:06
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem se privizz senkivel, azok csak ki akarják használni a helyzetedet, és fel akarnak szedni!
2017. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
kicsit beleérzem magam a helyzetedbe, annyi , hogy nekem már volt barátom, de semmi olyan ne volt köztünk( még szűz vagyok) , szokszor énis rosszul éreztem magam emiatt, mert igazából még senkit sem szeretem igazán, sőt sehogy sem. Szerintem jót tenne neked ha elmndanád valakinek, mondjuk a 1-2 barátodnak , biztos tudnak majd segíteni avagy van srác ismerősük akivel össze is illenél :) én úgy tudtam magam túltenni a helyzeten hogy egyre többet voltam közösségben, igen még ismerkedős oldalt is kipróbáltam ami rövid távon hasznosnak bizonyult. Tehát fel a fejjel :) 18/L
2017. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, és nagyon szivesen segítenék. Tanácsokat sajnos nem tudok adni, de egyvalamit nyújthatok. Társaságot és ezzel együtt figyelmet. Hidd el, nagyon sokat tud segíteni az is, ha valakinek/valakivel kibeszélheted a dolgaidat, vagy akár csak beszélhetsz valakivel bármiről. Saját tapasztalat alapján mondom ezt. Láttam, hogy nem szeretnél privát üzeneteket, és ezt tiszteletben is tartom. Ha gondolod, írj nyugodtan, és szivesen beszélgetek veled! 21/F
2017. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igazából magányos vagy NAGYON annak ellenére, hogy 17 évesen még tényleg aztán rohadtúl nem maradtál le semmiről.


Én 19 évesen voltam először lánnyal, most vagyok 24 azóta volt 8 csajom...ja és érdekeség képpen akkor is lehetsz magányos, ha van valakid én kb ugyan azt csinálom amit te, csak sokkal durvább dolgokkal mint mondjuk csak a pia.


A magányt egyébként könnyebb legyőzni szerintem mint amennyire felfújjuk, csak tenni kell ellene.

NEM INNI, és zülleni (tudom én is ezt csinálom, de őszintén szólva nem segített semmit )

2017. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!