Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szerették Rasputint a nők?

Miért szerették Rasputint a nők?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem dokumentumokat olvasni Rasputinról. Nagyon sok mindent megtudtam róla. Ugye az, hogy hatalmas szexuális vonzereje volt, világos mindenki számára. De miben rejlett a vonzereje? Mert ugye kinézetre nem volt egy jóképű férfi, a dokumentumok szerint ételdarabkák voltak a szakállán, a mocskos kezeit a ruhájába törölte. Mégis bomlottak érte az úri hölgyek, akik nem voltak ehhez szokva. Lehet pont ezért? Vagy tényleg ennyire meg tudta igézni a nőket? 2 napja megnéztem az 1996-os Rasputin filmet amiben Alan Rickman (Isten nyugosztalja) játssza Rasputint. G

Nagyon tetszett, és így filmen keresztül én is rettenetesen vonzónak tartottam Rasputint. De persze ez a színész miatt volt.

Vajon ha bármelyikünk találkozott volna Rasputinnal ugyanúgy éreztünk volna mint sok éve azok az úri hölgyek?

17/L



2017. jan. 10. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Hát ha a Rasputin című tévé filmben ez volt, akkor biztosan úgy van.
2017. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Micsoda? Én most nem a filmből indultam ki. Azt csak mellékesen írtam le. Az, hogy nőfaló volt bizonyított tény
2017. jan. 10. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Pénz, kiscsillagom, az a titka minden furcsaságnak.
2017. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pénz. Pont Rasputinnak, aki szegény volt mint a templom egere.
2017. jan. 10. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom milyen viselkedése volt, de ha magabiztos volt, teli önbizalommal és férfiassággal akkor ezért bomlottak utána a nők. Mi nők sose szerettük a tesze tosza férfiakat.
2017. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

♫Ra-Ra-Rasputin

Vízbe lógott a fütyim♪

2017. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Állítólag pap volt.. Vagyis nem volt az, de kolostorba vonult. Majd úgy gondolta, hogy a testiség és az élet örömei nem elítélendők szóva gyóntatáskor megfektette a szűz lányokat. Meghódította királynőt is. Pedig egy undorító embernek tartották aki nonstop alkoholt vedelt stb. Hipnózissal lassította a cárevics pulzusát ezáltal nem vérzett. Ugyanis vérzékenységben szenvedett.
2017. jan. 10. 21:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy a nők miért bújtak vele ágyba :D valahogy nekem ez olyan furcsa.
2017. jan. 10. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
híresen nagy farka volt, el is tették tartósítva egy üvegbe
2017. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet a kisugárzása. Nekem is bejön képről. Nagyon férfias.
2017. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!