Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szerették Rasputint a nők?

Miért szerették Rasputint a nők?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem dokumentumokat olvasni Rasputinról. Nagyon sok mindent megtudtam róla. Ugye az, hogy hatalmas szexuális vonzereje volt, világos mindenki számára. De miben rejlett a vonzereje? Mert ugye kinézetre nem volt egy jóképű férfi, a dokumentumok szerint ételdarabkák voltak a szakállán, a mocskos kezeit a ruhájába törölte. Mégis bomlottak érte az úri hölgyek, akik nem voltak ehhez szokva. Lehet pont ezért? Vagy tényleg ennyire meg tudta igézni a nőket? 2 napja megnéztem az 1996-os Rasputin filmet amiben Alan Rickman (Isten nyugosztalja) játssza Rasputint. G

Nagyon tetszett, és így filmen keresztül én is rettenetesen vonzónak tartottam Rasputint. De persze ez a színész miatt volt.

Vajon ha bármelyikünk találkozott volna Rasputinnal ugyanúgy éreztünk volna mint sok éve azok az úri hölgyek?

17/L



2017. jan. 10. 21:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Figyelmeztetnek hogy nagyon beteg de a vikipédia (ami sosem hazudik) azt írta hogy egy hatalmas rücskös anyajegy volt a f.....
2018. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!