Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki aki így érez?

Van még valaki aki így érez?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 168 cm és nagyon leszeretnék fogyni(94kg de nem megy mert a sok bántás miatt mindig megtörök és feladom mert úgy vagyok vele hogy engem soha senki sem fog szeretni gondolok most a szerelemre(tudom meg fiatal vagyok) vagy egy igaz barátra(hiszen sajnos még senkivel sem találkoztam aki igazán támogatott volna a legtöbb úgy érezte hogy velem gáz lenni mert kövér vagyok). És úgy érzem hogy a világon csak én vagyok ebben a helyzetben(tudom hogy nem igaz de akkor is szar)és hogy senki nem ért meg.
2017. jan. 11. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Na akkor pont jó korban vagy, hogy felkeress egy konditermet. Az elején mindenképpen kell egy fitness tréner is, aki megmondja hogyan edzél és mit egyél. Na és ő fog ösztönözni, ha fel akarnád adni. Hidd el egy idő után annyira fogod szeretni a sportot, hogy abba se akarod majd hagyni. Sokkal de sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb leszel.
2017. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen ezen örlődök egy ideje mert egy konditeremben úgy érezném hogy mindenki engem bámul és undorítónak tartanak. Sajnos ahhoz több önbizalom kéne hogy idegenek előtt edzek..(tudom ez egy nagyon rossz tulajdonságom
2017. jan. 11. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát had világosítsalak fel, nagyon sokan azért vannak ott a konditeremben, mert súlyfelesleggel küzdenek. Egyébként általában mindenki elvan magának, le se sz_rják a másikat.
2017. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Otthon, egyedül is eltudod kezdeni..


Keress neten valami értelmes edzésprogramot, étrendet. Egy minimális szintre az otthoni eszközökkel is eltudsz jutni.

2017. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
...egyébként meg valahol el kell kezdeni. Személy szerint én örülni szoktam annak, ha valakin látom a változtatni akarást és elismerően bólogatok (magamban), ha látom, hogy még egy hónap után is serényen és kitartóan edz. Mondhatni max. respect
2017. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Az otthoni edzés nem szokott hosszúéletű lenni.
2017. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez emberfüggő. :D

Bár a kérdés stílusából ítélve a kérdezőnél valóban nem lenne hosszúéletű az individuális edzés.

-

De amúgy kicsit azt érzem, hogy a kérdező tőlünk várja a segítséget, miközben tudna magán segíteni, csak kitartás/valódi elszántság kellene.

Ha pedig egy 'profi' támogatót szeretnél, azt itt úgysem fogsz találni.. Pszichológus és/vagy személyi edző.

2017. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg normális konditerem van. Olvass véleményeket adott helyről, így el tudod dönteni mi fér bele a komfortzónádba. Lehetőleg olyan helyre menj, ahol edzéstervet írnak neked, stb.

Az evés a nehezebbik része szerintem. De az ilyen helyeken sokszor segítenek ebben is. Lehet egészséges nasikat is csinálni, ki kell próbálni olyan zöldségeket, gyümölcsöket, amiket még soha nem próbáltál, ha nem szereted az ízüket - sajnos ilyenről is hallottam - akkor megfelelő fűszerezéssel dobhatsz a dolgon.

Még csak 14 éves vagy, van olyan barátnőm, aki 19 éves korára hízott el, aztán addig húzta-halasztotta a dolgokat, mert félt, hogy eltelt szépen 14 év! És még most is ott tart, hogy jaj fogyni kéne. :(


Szüleid amúgy nem segítenek ebben?

2017. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!