Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom a testemet és az...

Utálom a testemet és az arcomat is. Teljesen átlagos vagyok, nem vagyok kövér.170cm/57kg. Ennek ellenére nagyon rosszul érzem magamat a bőrömben. Van itt valaki, aki hasonlóan érez? Tanácsokat nem kérek, köszönöm.

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek.
2016. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Íme a tanács: [link]
2016. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es! Rajtam ez nem segít és direkt kértem, hogy nem kérek tanácsot.
2016. nov. 25. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja tényleg. A "nem" szócska elkerülte a figyelmem. Akkor csak statisztikát készítesz?
2016. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tanács nem kell, inkább gyűjtöd az olyan embereket mint te, és az összes többi ember világképe igazodjon hozzád. Hol hallottam már ezt ezelőtt?

Ha van egy problémád, de tenni nem akarsz ellene akkor meg is érdemled.

2016. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan azert irtad ki a kerdest hogy... Na mindegy :D Ha ettol boldog vagy, en is igy erzek
2016. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem értelek, mi a problémád.
2016. nov. 25. 16:46
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem érted, mi? Elmagyarázom :D

A probléma az, hogy egy közösséggel megosztasz valamit, aminek két célja lehet: a) segítséget szeretnél, b) panaszkodni akarsz. Az első kilőve. Mivel panaszkodni akarsz, és - bármi másnak tűnik - ez egy kérdezős oldal, beraksz egy kamukérdést is. Mivel nyilván nem statisztikai adatokat gyűjtesz, tartalmilag kevesleni fogod a célirányos válaszokat, ami kimerül(ne) az igen/nem szavakban, helyette viszont nem kapod meg a szuttyogásodra a vigasztaló, együttérző, buksisimogató sajnálkozást az átlagos bojlertested kapcsán.

És nem érted, hogy hol a hiba :D

2016. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs igazad. Te nem tudsz rólam semmit. Egyáltalán nem vágyom sem vigasztalásra, sem buksisimogatásra.
2016. nov. 25. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne tévedj nagyot. Most előjött a "ki vagy te, nem is ismersz" -féle elgyengült önvédelmi mechanizmusod, pedig a szavaid mögött egyértelműen kirajzolódik az alábecsült, önsajnálkozó tucatkarakter.
2016. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!