Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Inkább egyedül vagyok mert...

Inkább egyedül vagyok mert elegem van a sok két színű önző emberből, ez ugye normális? 17/L

Figyelt kérdés

Nincs egy barátom se.

Elegem lett abból hogy mindenki hátba szúr és hogy senkinek se lehet elhinni egy szavát se.

Ha erről szól egy barátság akkor én kösz nem kérek belőle.

Manapság az a barátság mikor két ember elatkozza egymást szemtől szembe és nevetnek rajta???!!

Csak én vagyok már ki ettől?


Na akkor a szerelemről ne is beszéljünk.

Nem őszinte, nem játszik nyílt lapokkal.


Elegem van már kajak hogy nincs egy olyan ember az életembe akire mindig számíthatok és tudom hogy nem hazudik nem ver at....


Most komolyan, minden ember ilyen?


2017. jan. 11. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most válaszolni fogok a kérdésedre.

S ha ezt látod, válaszoltam is. Nem hazudtam, nem vertelek át. Íme egy ember akire számíthatsz.

Nem minden ember ilyen, egyszerűen csak rosszakba botlasz. Van ez így.

2017. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem, én nem ilyen ember vagyok, éppen ezért néznek UFOnak néha. Ne aggódj, én szeretlek téged.
2017. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem vagy jó emberismerő...

nekem sose volt ilyen problémám.

nem volt sok igaz barátom, mert nem fogadtam csak úgy mindenkit a bizalmamba, valahogy érzem kinek hihetek és kiben bízhatok.

A partnereimmel szintén jól alakultak a dolgok ilyen téren...egyszer ismertem félre az egyiket, de ott sem hátba szúrt csak kicseszett velem elég szépen...

Viszont 3 bnőm van, az egyikkel csak bulizni szabad mert a lelki dolgokban hazudik, irigy féltékeny, nem számíthatok rá, de jól elszórakozunk és tudom kezelni, a másikkal mindent meg tudunk beszélni és mindig őszínte, a 3.pedig mindig segít és én is neki...nagyjából vele is meg tudok beszélni mindent de itt azért vigyázva. 2 barátom van, velünk nem lelkizek de mindig számíthatok rájuk ők is rám és a titkaimat megtartották.


Sztem jó tartani a 3lépés távolságot mindenkivel addig míg nem bizonyítja h jó ember és jó barát...

Kevés a jó ember, még kevesebb a jó barát, de meg lehet találni :);)

2017. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :D Bár nekem vannak barátaim, akik nem ilyenek , de nem sok , nagyon megvalogatom őket :D kapcsolat téren szerintem még inkább jellemző sajnos.. Legalábbis én még nem tapasztaltam olyat ,hogy valaki ne hazudott volna nekem és nem éreztem úgy soha ,hogy valakiben 100℅-ban megbizhatok, ami persze egy kicsit elszomorító , de sajnos ilyen az élet :) 20/f
2017. jan. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekek, ilyen az élet.

Nagyon nehéz jó barátra lelni vagy őszinte párra. Szinte alig 5%

Csak nézzetek körbe pl családban: Kinek van rendes barátja?


Pl nevelő anyámnak is vannak érdek barátai, akik szeretnek hozzá menni panaszsorokat regélni amire nagyon nem kíváncsi s lenne jobb dolga, s ha elmegy az illető "hála égnek".

De anyámmal pl öri bari, amióta ismerik egymást (felnőtként találtak egymásra).


Az emberiség nagy része tipikus hátbaszúrós, rosszmájú undorító természetű. A saját hiányosságaik miatt ilyenek, kik nem tudnak örülni embertársuk sikerének se s pont ezzel cseszik el a jó ember szép nyitott szándékait pl barátság.


Én nagyon sok embernek adtam újabb s újabb lehetőséget, de eljátszották azokat. Nos ez okból van egy kedves álarcom, ami mosolyog/társalog mindenkivel, de csak a lelkem körülötti kőfalig kapnak nyitást az ismerkedésre. Hát... Az a szomorú, hogy az elmúlt 8 évben 1 ember jutott át a falon, a többi mind elbukott.


"minden ember ilyen?" - nagyrésze igen, de vannak kivételek. Csak csupán nyitott szemmel kell járni s megtalálni a kivételes embereket, mint önmagad.


Lehet hogy én is voltam annyi évesen társaságba, de csak egy ismerősökből álló csapatban s nem baráti, ezzel tisztában is voltak ők is. De kell a kikapcsolás buli vagy csak valamerre séta, pizza stb.

Annyi: A necc, hogy legbelül egyedül harcolsz az életben, amíg nem jön 1-2 megbízható ember...nem könnyű.


A felnőtt életbe még vannak undorítóbb dolgaik az embereknek s visszataszítóak.


Huszonéves vagyok s nagyon nem könnyű a nyomorúlt aljas néppel szemben. Ráadásul romlik a színvonal az emberiségnél.


Pl én generációmtól a fiatalabb generációkig egyre romlottabbak...legtöbb tizenéves (épp hogy 11-12 évesek is) undorítóan viselkednek, szétteszik a lábukat pedig épp, hogy menstruációja belépett az életbe, pia, drog, szex korlátlanul... Már ezek miatt se pacsiztam le senkivel, mert az ilyen szánalmas témáikkal döbbentettek le eleinte, majd untattak.


Nem hazudok ^^ ez a világunk.

Keresd a kivételes normális embert, mégha nem is a közel jövőben találod meg.


23-N

2017. jan. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most, őszintén: Mi a rákért kellett leértékelni az #5-öst?

Mert nem optimista s reálisan látja a dolgokat?

Vagy csak pici kis sértődékeny gyenge lelketeknek fáj az igazság?

Mert akármilyen rossz is, ez van, ilyen az emberiség :D

https://www.youtube.com/watch?v=kk4M5cmrxTI

2017. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!