Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a szerelem?

Mi a szerelem?

Figyelt kérdés
Meg tudnátok fogalmazni a saját velemenyetek?

2017. jan. 12. 00:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat❤ Majdnem elsírtam magam milyen szépeket írtok:(
2017. jan. 15. 20:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom milyen az a szerelem, azt hittem szerettem egy lányt, de soha nem dobogott hevesen a szívem vagy jöttem zavarba miatta.

Számomra a szerelmem (!) azt a személyt jelenti, akivel leélhetem együtt az életem, egy életre szóló kapcsolat olyan személlyel akivel megértjük egymást, és össze tartozunk. (ez azt jelenti, hogy megbeszéljük egymás dolgait, segítünk egymásnak mindenben, stb.)

2017. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Emberek ***** válasza:

#7 Nem vagyok sem depresszív, sem magányos, sem negatív, fél éve boldog kapcsolatban vagyok :)

Egyszerűen csak rá akartam világítani a szerelem kétoldalúságára. Hogy lehet az egyik legszebb, és legrosszabb érzés is amit ember érezhet. Nem minden csak fekete, vagy csak fehér, ahogy te látod!

2017. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szeretet, egyesülési vággyal.
2017. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valaki szeret és valaki jó esetben hagyja, hogy szeressék
2017. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!