Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ez a férfi, hogy felejtsem...

Axdvgn kérdése:

Van ez a férfi, hogy felejtsem el ha minden hétvégén találkozunk?

Figyelt kérdés

Na szóval, én 16 éves vagyok ő 30.Minden hétvégén, sőt van amikor hétköznap is találkozunk.

Körülbelül 2 éve vettem észre,hogy nagyon tetszik nekem. Nem tudok mit csinálni egyszerűen belebolondulok a hiányában,majdnem minden nap beszélünk de szerintem ő csak egy megbízható rendes barátnak tart engem.

Már tényleg nem tudom mit csináljak, tegyük hozzá, hogy éppen válik mert rossz a kapcsolata.

Köszönöm ha válaszoltok ,a hülye válaszokat meg kerülném.



2017. jan. 10. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Kerüld. A hülye válaszokat is, meg a csávót is. Meg a gyerekes viselkedést is. Ha ez nem megy, nem fogod tudni elfelejteni.
2017. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Maradjunk annyiban, hogy ha egy felnőtt férfi egy 14 éves kislánnyal dumcsizik napi szinten, akkor az pontosan tudja, hogy a kislány odáig van érte, és ha fenntartja ezt az állapotot, annak egy oka van: legyezgeti a hiúságát. Plusz még válik is. Egy puhapöcc. Légyszi, legyen annyi önbecsülésed, hogy nem te leszel az, akinek az ágyában megvigasztalódik a válás miatt. Semmi jó nem fog ebből kisülni, én mondom.
2017. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lehet ,hülyén fogalmaztam.

14 éves koromban tetszett meg, csak mostanában beszélünk napi szinten.

A talalkozasunk elkerülhetetlen több külső szempontból is. Eddig már próbáltam és 2 hétig tudtam úgy rendezni a dolgokat, hogy ne találkozzunk.

Biztos vagyok benne, hogy nem tudja, hogy tetszik nekem. És ő nem olyan aki összejönne/kihasznalna engem.

2017. jan. 10. 19:19
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló

Hogy érted, hogy legyezgeti hiússágát?

2017. jan. 10. 19:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyan nem én vagyok a #2-es, de nagyjából úgy értheti, hogy szimpatikus neki, hogy valaki odáig van érte, tehát hogy (még) kell valakinek. Pedig a 30 év nem kor. Fordítsd meg a dolgot, adott egy 16 éves fiú meg egy 30 éves nő, ugyanez lesz a helyzet, a nőnek is tetszene, hogy a fiú odáig van érte.
2017. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért elkerülhetetlen a találkozás?
2017. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném kiteregetni az életemet..

Azért elkerülhetetlen, mivel több külsős dolog, ember miatt összekell fussunk gyakran.

2017. jan. 11. 13:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik, azt nem elfelejteni kell, hanem összejönni vele. Vagy ha neked megtetszik egy ruha, juszt se azt veszed meg?
2017. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy leírod, hogy tanárod vagy hasonló, semmivel sem nagyobb kiteregetés, mint a kérdésed. Gondolom, egyáltalán nem elkerülhetetlen, csak az égvilágon semmit sem teszel, hogy elkerüld.
2017. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem a tanárom vagy hasonló.. De teljesen elkerülhetetlen. Vagy maximum egy két hétig kerulhetem el.
2017. jan. 18. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!