Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki találja ki ezt a sok őrült...

Ki találja ki ezt a sok őrült nevet, amit mostanában engedélyezni szoktak szerencsétlen babáknak?

Figyelt kérdés

Ez a sok Bia,Mia,Lia,Tia,Zia csak betűcserés szóismétlés,aztán jön ugyanez,csak más variációban: Bea (véletlenül ez értelmes),Lea,Tea (!)

Főleg,ha valakit úgy hívnak,hogy Fekete Tea.

Próbálgattam a betűket egymás után rakni,ezek jöttek ki,és szerintem ezek is vannak olyan "értelmesek",mint a Szüvellő,vagy a Robupsza vagy mi a manó,na meg a Martinka,női (!!) névnek...

Nadessza

Kliamon

Ziamóra

Kentiné

Gangóna

Szünidef

Beltieké


Nem hiszitek el,első kettőre rákerestem,és külföldön van (!), mint emberi név.

De ha ezen múlik,gyártok még halandzsaneveket,hátha "ritka" és "egyedi" lesz a baba...

Szóval borzalom, szerintem.


2017. jan. 14. 07:36
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Itt vannak már a legjobbak,és ezek anyakönyvezhetők:

Ruszalka

Siváni

Tomazina

Zomilla


Úgy őszintén: melyikőtök adná a gyerekének jó szívvel?

2017. jan. 14. 07:40
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

A Gandalf és a Frodó is anyakönyvezhető már. Meg egy rakás dél-amerikai sorizatból származó név is, magyar fonetika szerint.

Rám meg furcsán néztek, mikor Tibornak kereszteltem a kisfiam. :)

2017. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

A Tibor igenis szép név. Meg legyen akkor Tamás, Máté, Péter, Sándor, Zsolt, akármi, csak értelmes neve legyen, könyörgöm.

Igaz, én most lányneveket írtam, abban vagyok benne, de láttam a fiúneveket is, ott is elképesztő az a rengeteg idióta értelmetlenség. Mindjárt nézek is rá példát.

Szóval hajrá anyuka, ha Tibor, akkor legyen Tibor.

2017. jan. 14. 07:54
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom honnan veszik ezeket de valóban sok furcsa nevű gyerekkel találkoztam már. Én viszont magyar vagyok és a gyerekemnek is érthető magyar nevet adtam.
2017. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Ne tudd meg, hogy néztek rám a kórházban mikor az ikreim Kálmán és József lettek :)

De bölcsiben van két Benett is és 2 Noel..

2017. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

A Mia, Lia, stb.-vel szerintem semmi gond nincs, külföldön már 100 éve is elterjedtek voltak. Szerinted mindenkit Erzsinek kellene hívni, mert az régen is volt itthon? A Szüvellö nagyon régi magyar név, szerintem jól hangzik, de nem hívnám így a gyerekemet és nem is divatos név.

De, amiket te gyártottál azok valóban borzalmasak.

2017. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Fiúgyöngyszemek:

Kaplony

Sjám

Fajsz


Utóbbiból csak egyszer hagyjon ki egy betűt,ha írni tanul,vagy ha netán diszlexiás: azonnal nevetség és gúny tárgya lesz. Hihetetlen,hogy mik vannak,komolyan. Bocsi minden Fajsz-tól...

2017. jan. 14. 08:00
 8/30 A kérdező kommentje:

Sjám meg Fajsz,ezek ott vannak az anyakönyvezhetők közt,nézzétek meg. Hajrá Kálmán és József!

Nem kell Erzsinek lenni, de lehet Nóra, Dóra, Flóra,ha már hasonló hangzás,és máris nem jelentéktelenedik el a sok Lea,Lia,Tia,Zia közt.

2017. jan. 14. 08:05
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Legnagyobb baj az engedélyezőkkel van! Pedig azok állítólag "tudósok". Utánozzák Amerikát, ahol úgy nevezik el a gyereket, ahogyan akarják. Akár Hetediknek, vagy hétfőnek.

Szerintem is borzalom. Ettől nem lesz különleges ember a gyerekből.

2017. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Eredeti nyelven semmi baj ezekkel a nevekkel. Ott rohejes, mikor fonatikusan van irva es ejtve.
2017. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!