Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen helyzetekben pusztítoto...

Milyen helyzetekben pusztítotok el valamit?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor sok finom édesség van az asztalon elpusztítom őket.
2017. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Kutatási céllal (laboratóriumi állat), félelem miatt (hatalmas ronda pók), véletlenül (eltaposott csiga), étkezési szándékkal (csirke, hal, zöldség..stb), balesetből (elütött macska), törvényi kötelességből (vad szabályozás). Nagy általánosságban ezek vannak.
2017. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Haragból esetleg?
2017. jan. 14. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Pl. ha megcsíp egy szúnyog.
2017. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Haragból tányért.
2017. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
A szúnyog jó példa a haragra vagy a légy, mikor benn zümmög és nem lehet kiterelni.
2017. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
A tárgyak széttörése idből nekem nem a "pusztítás kategória". Én a pusztítás szót élőre hazsnálom.
2017. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lezártam egy rossz korszakot az életemben, minden tárgyat elpusztítottam, konkrétan elégettem, ami kötődött hozzá, apró használati dolgoktól, ruháktól kezdve a bútorokig. Nem haragból, egyszerűen úgy éreztem, muszáj, ha tovább akarok lépni.
2017. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Én néha szoktam emlékeket amik anno "szép emlékek" voltak, de ha most előveszem akkor csak rossz kedvem lesz hogy elrepült az idő, minden megváltozott és a többi agymenés, ilyenkor fogom és kidobom, eltépem, mikor mi.


Vagy legutóbb az egyik telefonom törtem össze. Épp összejött minden, a céges lemerült, az asztali gépen elment az internet, az itthoni telefonon meg nem akart semmi weblap betölteni mert nem találta a mobilnetet...itt lettem ideges és földhöz vágtam.

2017. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!