Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs hely a buszon, ezért...

Ha nincs hely a buszon, ezért leülök valaki mellé. Ha valaki leszáll, felszabadul egy hely, udvariatlanság e átülni az üres helyre?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 16:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten örülök,ha ilyen esetben elül mellőlem az illető! Én is ezt teszem,azért mert szeretek egyedül ülni. Kivétel persze,ha mondjuk ismerős az illető,és beszélgetünk is,vagy ilyesmi. De engem sokkal jobban zavar pl. az,ha van egy csomó üres hely(mármint 2-es helyek),de valaki(jellemzően nyugdíjasok) mégis mellém ül le. Ezért általában a "folyosó" felőli ülésre ülök,felhajtom a karfát,az ablak melletti ülésre pedig lerakom a táskámat/kabátomat. Ha sokan vagyunk,sokan szállnak fel valahol,akkor persze leveszem a cuccomat,és beülök az ablakhoz,hogy valaki le tudjon mellém ülni. Az is nagyon idegesítő,mikor valaki(jellemzően nyugdíjasok) ezt a taktikát használják,mint én,de ha tömeg van,akkor sem ülnek belülre/engednek be valakit arra a helyre. Ja,meg engem az is zavarni szokott,ha egy vadidegen beszélgetni akar(az persze kivétel lenne,ha egy szép lány lenne az illető,de erre nincs sok esélyem).

Gondolom helyközi/távolsági buszról van szó. Helyi járatú,városi buszon alapból nem ülök le.

2018. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!