Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miert ellenszenves...

Szerintetek miert ellenszenvesek egymasnak manapsag a kismamak?

Figyelt kérdés

Bevallom, en sem szeretnek mas anyukakkal ismerkedni, kerulom is oket. Ugy latom, a kotelezo havi vizsgalaton a gyerekorvosnal, hogy ott is alig szolnak egymashoz. En meg neha jofej is vagyok, az egyik gyerekre ramosolyogtam, es mondtam milyen aranyos, de az anya hozzam se szolt.

Ti baratkoztok mas anyukakkal vagy nektek se hiányoznak?


2017. jan. 17. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok barátkozós, de bunkó sem. Speciel a gyerekorvosnál szoktam beszélgetni, ha valaki kezdeményez.
2017. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki jobb anya, mint a tobbiek, mindenki mindent jobban csinal.

Kifejtve:a gyerekneveles csupa ellenvelemeny melegagya (szoptatas gyerekkorig, tapszer meddig, hordokendo vagy babakocsi, csoki vagy no cukor, bioalma vagy uveges etel, turkalo vagy Nike babamelegitio, vegtelensegig sorolhatnam....)

En speciel emiatt nem szerettem baratkozni, max 2-3 anyukaval ismerkedtem meg de toluk is sokat nyeltem ("ooo, en gyerekem egyeves de mar angolra jar", "jaaj szegeny babad feleves es mar nincs tejed, mi lesz vele???"

Ah, kell ez egy kezdo anyukanak, mint a hatara pup

2017. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ja...igazabol nekem se hianyzik.
2017. jan. 17. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbbje gyerek vállalás előtt is sík hülye pitsa volt, és a gyerek után ez csak fokozódott, kiegészülve egy fensőbbségérzettel ,és kényszeres okoskodással. Az ilyenekkel nem sok közös téma van, kivételek meg valahogy kevesen vannak,és megunja a keresést egy idő után az emberlánya.
2017. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!