Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közös albérletekben, miért...

Közös albérletekben, miért van oly sok, a rendre és tisztaságra igénytelen lakótárs?

Figyelt kérdés

Számomra ez olyan érthetetlen, hogy olyan sok ember számára nem alapdolog, hogy maga után rendet rak, elmosogat, felsöpri a morzsákat, kiszedi a kádból a hajszálakat, kiveszi a részét a közös helységek takaritásából stb....nekem is volt sok ilyen tapasztalatom, meg ahogy másoktól is hallom, vagy netes fórumokban olvasgatom....nem birom megérteni, hogy sok embert miért nem zavar a kosz, vagy miért hiszik azt, hogy a lakótársa a cselédje, aki majd ugyis kitakarit?

Kinek milyen tapasztalata van ilyen téren?


2017. jan. 21. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem otthon anyuci megcsinálja neki. Egyébként meg nem tűnik fel neki hogy mindent beterít morzsával. Másrészt meg lustaság. Illetve lehet hogy lecke. Ezt úgy értem,a minap nagy hajtás volt a munkahelyemen. Napokig reggel megyek, este jövök, az meg egész nap ott kuksol a szobájában, csak azért sem vittem le a púposra rakott kukát. Vigye le ő. Levitte, aztán kikazsák nélkül kezdte el rakni bele a szemetet.

No komment....

2017. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem volt olyan lakótársam, 25 éves lány, aki rettenetesen trehány és lusta volt nő létére. Hónapokig nem takaritott, a mosatlan edényei napokig ott rohadtak a mosogatóban, hajmosás után eszébe nem jutott a hajakat kiszedni a kádból, ha valami leesett nem vette fel, ha valami kilöttyent nem törölte fel, volt hogy otthonról hozott jó nagy edény almáspitét, néhány darabot megevett belőle, a többi ott penészedett a hűtőben kb. 2 hónapig....és az benne a legszebb, hogy közben ilyen tip-top csajszi volt, órákig a tükör előtt, smink, hajvasalás, magas sarkú, óriási sznob, csak rihadt drága márkás ruhák stb.....én NEM ÉRTEK ilyen embereket! Még ha otthon anyuci meg is csinálta helyette, akkor is, ha már a saját lábára állt, lehetne annyi érzéke, hogy ha látja hogy kosz van, akkor feltakaritja, mivel itt már nincs anyuci...otthon régen nekem se kellett beleszakadnom a házimunkába, de mióta önálló vagyok, rájöttem hogy mit mikor milyen gyakran kell, mert egyszerűen zavar, ha kosz van.
2017. jan. 22. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Én írtam az első választ. Ez a lány is ilyen tiptop csinos lány, gazdag szülőkkel. Én is azt hittem hogy jó albérlő lesz, de nem.

Szerintem olyat kell választani aki úgymond középréteg.

Tiszta, igényes, és ha vízköves valami akkor takarító rongyot fog, nem pedig újat vesz.

2017. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Hát én is tudnék mesélni:) Sajnos,nincs rá magyarázat,egyszerűen igénytelenek és kész. Ez van. Ezek az emberek a munkahelyen is ilyenek,ezek nem húzzák le maguk után a wc, nem ismerik a wc kefét ésatöbbi...

Szerintem otthon sem csinálja meg helyettük a szülő,hanem a szülők is igénytelenek, ezért neki ez a természetes.

2017. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!