Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illik ilyen esetben ajándékot...

Illik ilyen esetben ajándékot adni?

Figyelt kérdés
Az egyik orvosom, akihez gyakrabban jártam, elmegy szülni. Magánrendelésre jártam, így minden alkalommal fizettem. Pár hónapja ismerem, illendő lenne ilyen helyzetben valamilyen ajándékot vinnem neki az utolsó találkozásunkkor?
2017. jan. 25. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem a haverod, nem a barátod.

2017. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem minden jot kivansz a szuleshez. Ennyi.
2017. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, elég egy jókívánság, tőle is max. ennyi figyelmességet várhatnál, ha szülinapodon mennél hozzá rendelésre, és a kartonodról kiszúrná, hogy szülinapod van. Neki piaci árat fizetsz. Azt jobban megértem, ha óvónők, tanárnők kalapoznak, mert ők rosszul vannak fizetve, de szerintem erre még nekik sem szokás ajándékot adni.
2017. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem illik, de nem is számít illetlenségnek/sértésnek. Ha te így akarod, akkor nyugodtan vigyél neki valamit.
2017. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!