Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik/kell-e ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik/kell-e ebben az esetben ajándékot vinni esküvőre?

Figyelt kérdés

Sajnos tanácstalan vagyok, ezért kérdeznélek meg Titeket.

Nagy meglepetésemre a volt főnököm meghívott az esküvőjére, ami két hét múlva lesz.

Magára a ceremóniára hívott meg illetve az azt követő "pohárköszöntőre" (szóval az azt követő vacsorára nem). Meghívta a munkatársakat illetve volt munkatársaim közül is néhányat.


Kérdésem az, hogy ilyen esetben kell/illik valamilyen ajándékot vinni, vagy elég a jelenlét és a szóbeli megköszöntés?


Köszönöm a válaszokat


2016. jún. 17. 13:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy a volt főnökömmel távoli, formális, de azért jó viszonyban vagyok (nem beszélünk egyébként).
2016. jún. 17. 13:38
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
szerintem elég a jelenlét, én nem vinnék ajándékot :)
2016. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Egyetértek. Szerintem sem kell ilyen esetben ajándék.
2016. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem kell egy apró 5-10 ezres nagyságrendű tárgy.
2016. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Én talán só és borsszórót adnék egyébként, valami elegánsat, esetleg gravírozott üveg dísztárgyat, és frappáns szöveggel adnám át az apróságot.
2016. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne 5-10 ezert forintért ajándékot venni mikor nem hívták meg a vacsorára? Szerintem elég ha gratulálsz és adsz max egy üdvőzlólapot.
2016. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem szükséges. Ha nagyon szeretnél vinni valamit és szereti az italokat, akkor vigyél neki egy üveg valamit. Ez bőven elég, de igazából erre sincsen szükség.
2016. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mert a terem, a templom, az anyakönyves nő is egy rakás pénz, hát ha még van koccintás esetleg valami nassolnivaló a vacsora előtt, na meg a díszítés. Jelképes ajándék kell nem a vacsorád ára plusz azon felül.


Ha nem akarsz, nem viszel, de ne csodálkozz, ha mások adnak a gratulációs puszik mellé.

2016. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9# és? Ezeken az is részt vesz aki a lagzira is megy. Na mindegy. Én alapból nem vagyok a híve ennek. Vagy meghívok valakit rendesen vagy sehogy.
2016. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!