Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan motiváljam magam és...

Hogyan motiváljam magam és hogyan maradjak motivált hosszú távon?

Figyelt kérdés
Először is egy olyan kérdésem lett volna hogy hogyan legyek boldogabb és mit kezdhetnék az életemmel mert lennének ötleteim hogy mit és hogyan kellene csinálnom és elgondolkodtam hogy most megelégeltem egy dolgot de ez csak pillanatnyi dolog mert nem értek még úgy hozzá és nehézségekbe ütköztem vele kapcsolatban. Régebben is voltak dolgok amikbe belekezdtem tök jól éreztem magam akkor és izgatott voltam de voltak kritikusok akik azt mondták hogy sz@r amit csinálok igaz új volt nekik stb. . és mostmár nem húznak le de nem is támogatnak ezen a téren sőt már nem is okoz akkora örömet az a dolog hiába akarom csinálni újra már nem tudom annyira beleélni magam és ha másba is kezdek elég hamar lesz bennem egy olyan érzés hogy már nincs kedvem csinálni. Rajzolni is elkezdtem újra az még fel is spanolt egy darabig de annyi órát kellett eltöltenem vele hogy nem jutottam csak a feléig így is kb 14 órámba került ez a rajz is hogy csak a fele van kész a további 14 vagy 20 órához már nincs elég türelmem közben elkezdtem mást is de annál kb 10-15%-nál járok és már van benne vagy 40 órám szóval megköszönném ha valaki tudna mondani valami szuper dolgot amivel újra lelkessé tudnám tenni magam. remélem érthető amit leírtam bocsi a hosszúságért.

2017. jan. 25. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok című filmet,és az Iránytű című filmet (az Iránytű a Titok 2.része.)Brian Tracy Főnix szeminárium hanganyaga is fent van a youtubon.Ha jól emlékszem 8-részes,és minden rész.90-perces."Amit az emberi elme rltud képzelni,azt meg is tudja valósítani" Brian Tracy
2017. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Takács Antónia válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58&t=34s

Ezt hallgasd meg, és lehetséges hogy sikerülni fog :)

Élsz valamilyen hátrányossággal? Gondolj bele ha valaki elveszti egy este alatt mindenkit aki fontos neki pl: Autóbalesetben.. neki milyen motivációt lehetne mondani?? Vagy aki végtag nélkül születik olyan alap dolgokat nem tud csinálni mint felállni.. és mégis mennyi ilyen fantasztikus sportoló van :) Örülj annak amid van és használd ki ameddig tudod mert senki nem tudja hogy meddig él..éld a napjaidat 100%-kal ha épp sportolni van kedved sportolj, ha táncolni akkor táncolj.. tanulj nyelveket vagy hallgass zenét csináld azt amit a legjobban szeretnél csak egy életed van használd ki :) Sok Puszi, remélem sikerülni fog megtalálni azt a dolgot amit szeretnél csinálni :) Szurkolok :) Végül kérlek írj ha sikerrel jártál :)

2017. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Brian tracy-t is szoktam hallgatni és más pozitív dolgokat,már ezt a youtube videót is láttam pillanatnyilag jobb is a kedvem és köszönöm a válaszokat is de jó lenne ha így is maradna.


Ezt hallgatom jó zene :)

https://www.youtube.com/watch?v=M3fkZeWsyvo&index=2&list=PL4..

2017. jan. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!