Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok egy ilyen...

Ti mit szóltok egy ilyen emberhez? Lenne bizalmatok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 28. 02:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Megnyitottam és megilyedtem XD
2017. jan. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jujj. én is megijedtem
2017. jan. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy röhögnék, vagy elszaladnék.
2017. jan. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteg.
2017. jan. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már bevette a bogpill-t. Teljesen normális azok között akik megtudták a titkot
2017. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom, hogy olyan emberbe nem szabad megbízni aki túl normális meg túl kedves. Én már megjártam, úgyhogy egy hasonló kinézetű emberbe könnyebben megbíznék mint olyanba aki normálisnak tűnik és belül totál érzéketlen.
2017. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint, akik így néznek ki általában kedvesek és ez csak "álca".

Igaza van az előttem válaszolónak.

Volt egy barátnőm (már nem az), akiért mindenki odáig volt, nagy, csodálkozó szemek, aranyosan nézett ki, csendes volt.

Az egyik legaljasabb ember volt, akit valaha is ismertem, viccen kívül. Szórakozásból csinált ki embereket, a hátuk mögött. De mivel aranyosan nézett ki, senki nem gyanakodott rá. Én sem. :D


Szóval én inkább ezzel az emberrel utazgatnék este a vonaton, mint azzal a cuki lánnyal.

2017. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden embert meg lehet szokni egy idő után. Megnyitottam, megijedtem, de ha az arc teljes egészét nézi az ember, akkor rájön, hogy mást takar a külső, mint a belső...
2017. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50% lett a válasz, ennyien olvassák /pol/-t?
2017. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha csak a külsejét nézem, akkor nem néz ki túl bizalomgerjesztően. Viszont hál'Istennek nem a kinézete tesz valakit megbízhatóvá. Szóval ha jobban megismerném, akkor tudnék nyilatkozni.

17 vagyok de már megtanultam, hogy külső alapján sosem ítélkezünk!

2017. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!