Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha úgy nézne ki a helyzet...

Ha úgy nézne ki a helyzet hogy hamarosan szomjanhalsz de lenne nálad egy kés akkor öngyilkos lennél hogy emberhez méltó halált halj?

Figyelt kérdés
Teljesen életszerű a helyzet, sivatagos országokban bárkivel előfordulhat, hogy egyszer csak eltéved és ez a sors vár rá.

2016. dec. 27. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem helyzettől függetlenül az öngyilkosság sokkal kevésbé emberhez méltó, mint bármiféle természetes halál. Meg szerintem aki épp a kiszáradás határán áll egy sivatag közepén, annak annyi ereje se lenne, hogy megölje magát, csak feküdne a földön és várná a halált.
2016. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha már a kést használom, innék a véremből, mert szeretek vért inni s nekem már úgyis mindegy :D


Amúgy a hedonizmusom és az optimizmusom lemeccselné a dolgot, hogy mit tegyek. Ha NULLA esélyt látok (ami képtelenség), akkor inkább gyorsan akarnék meghalni, igen.


De nekem ez nem életszerű, mert közelébe se megyek sivatagos országokba s ha mégis, nem tévedek el.


Viszont honnan tudjam, hogy félig szomjanhalva, delíriumos állapotban hogyan viselkednék?

Az elején még ásnék valami gyökér vagy béka után, hátha szerencsém lesz. Utálok szomjasnak lenni, itthon is folyton iszom. Avagy miért nem megyek soha sivatagi utakra, semmiképp.

2016. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű öngyilkosságot elkövetni.. nehezebb mint azt egy laikus gondolná. De hogy a konkrét kérdésre válaszoljak nem, nem tenném meg. Az a gondolat nem hagyná hogy megtegyem, hogy mi van ha valaki mégis erre jár és az utolsó pillanatban rám talál.
2016. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Emberhez méltó. XD :)
2016. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A finn, a dán és a svéd Afrikába utazik. Mindhárman részt vesznek egy szafarin, ahol emberevő kannibálok támadnak rájuk.

A törzsfőnök előlép és közli:

- Mi kannibálok vagyunk, megeszünk benneteket és kenut fogunk készíteni a bőrötökből! De lehet egy utolsó kívánságotok!

Nincs mit tenni. A finn előlép és kér egy kést.

- Én emberhez méltóan akarok meghalni! - kiáltja, elvágja a torkát és összeesik.

Példáján felbátorodik a dán, ő is kér egy kést.

- Én is méltóságban és emelt fővel akarok meghalni! - kiáltja, szíven szúrja magát, összeesik.

A svéd láthatóan töri a fejét, majd hosszas gondolkodás után egy vasvillát kér. Dühödt mozdulatokkal szúrkálni kezdi magát, és utolsó szavaival felkiállt:

- Belőlem aztán nem fogtok kenut csinálni!

2016. dec. 27. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Felvágnám valahol az ereimet és a saját véremet innám :D legalább egy kicsit felfrissülne a szám, de nem ölném meg magamat semmi pénzért, inkább próbálkoznék tovább :D!
2016. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel van egy kis probléma. Ha nagyon szomjaznál,a véred annyira sűrű lenne,hogy elvérezni sem nagyon tudnál.
2016. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!