Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan, , rázzam le" a lányt?!

Hogyan, , rázzam le" a lányt?!

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,akinek tudom hogy bejövök,és hogy renénykedik hogy lépek valamit.Most leszögezem hogy nekem más tetszik...

Visszatérve ő egy fél stréber,mert nem köp be mindenkit de a többi tulajdonság az adott.Tudtára akarom adni hogy nem fogok lépni és nem akarok tőle semmit.Amugy nem nyomul,ő meg nem lép semmit.(Én meg nem is fogok)

Mind a ketten 13 évesek vagyunk.

A lányokat különösen kérem hogy ne jöjjenek azzal hogy csak szenvedést okozok neki meg ilyenek..

A lényeg hogy hogyan adjam a tuttára?

Értelmes válaszokat légyszi.



2017. jan. 31. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy, ne csinálj semmit. Az a legegyértelműbb, amivel rájöhet arra hogy nem vonzódsz iránta. Másrészről azt írtad 13 évesek vagytok, eltelik 2 hónap már más fog neki tetszeni, nem kell parázni ezen.
2017. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon egyszerű. Beszélgess vele és csak úgy mellékesen említsd meg, hogy van egy lány a szomszédod vagy akárki akibe halálosan szerelmes vagy. mert ő a csúcs, a tökély stb. Egyből leveszi és még meg sem kellett bántanod.
2017. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat,de az előnek mondom hogy már 3 éve.
2017. febr. 1. 19:56
 4/4 anonim válasza:
Pff XD Most pontozz le, de elképzeltem ezt a nagyvonalú szerelmi háromszöget ami 13 évesekből áll, és valahogy nem tudom komolyan venni.
2017. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!