Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztaltaktól kérdem: Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltaktól kérdem: Ne teperjek olyan lánynál aki leráz, és ne rázzam le azt a lányt aki érdeklődik irántam? Sosem lesz így csajom?

Figyelt kérdés

Mindig olyan lányok jöttek be, akik le se szartak, kerestem őket, leráztak, nem foglalkoztak velem, barátnak tekintettek rám, nem jöttem be nekik!


És olyan lányoknál lett volna lehetőségem akik nekem nem jöttek be, se külsőleg, se személyiségileg!

Sokszor, semmit nem kellett volna tennem, mert odáig volt értem egy lány, én meg leszartam! Sőt zavart hogy le se tudom rázni! Folyton jött utánam meg rólam beszélt!


Ma átkozom azt a napot, mikor nem kaptam ezen a lehetőségen! És leráztam ezt a lányt!


Kérdezem, hogy tanulva ebből, ne rázzak le olyan csajt, akinek én vagyok az esete, és ne teperjek olyan után, akinek én nem vagyok az? Így sosem lesz csajom?


18/F



2014. júl. 22. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én a lányoknak javaslom inkább hogy ne rázzanak le téged mert így soha nem lesz pasijuk!
2014. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És a vénlány egyébként is rosszabbul hangzik mint az agglegény.
2014. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen velem is volt. Nagyon tepert a csaj, de elhajtottam. Azóta se lett kapcsolatom. Ennek ellenére nem bánom. Inkább vagyok egyedül, mint egy olyannal, aki nem szimpatikus semmilyen szempontból sem.

Szerintem te is így fogd fel. Minden csak nézőpont és hozzáállás kérdése. :)

21/F

2014. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!