Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le a szomszéd...

Hogyan rázzam le a szomszéd lányt?

Figyelt kérdés

Kb fél éve költözött a szomszédba egy család és van ott egy 17 év körüli lány aki folyton engem néz (néha a hugával vagy a barátnőivel vagy kik azok). Én szeretek kint lenni és ha meglát mindig néz valahonnan de észreveszem vagy jön beszélgetni, de nem veszi észre, hogy nincs közös témánk. Az apja jófej néha átmegyek hozzá és akkor is mindig a közelemben van. Az utcán vagy valahol ha meglát akkor is jön beszélgetni de mindig lerázom mert nem tudunk egymással beszélni. Mit csináljak már?

22/F


2012. aug. 15. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked bazzeg,engem csak a szomszédban a vén cigány öregasszony kukkol.
2012. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Esetleg szólj neki, hogy zavar téged amit csinál.
2012. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha udvariasan közölnéd vele, hogy nem akarsz vele beszélgetni?
2012. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg esetleg viccesen,h a ennyire zavar?

"Te megfigyelsz engem, hogy mindig idejössz?" Vagy valami hasonló.

2012. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha már beszélgetni nem tudtok, csináljatok valami mást. Ha benne van, szerztél magadnak egy jó napot, ha nem, akkor meg megszabadultál tőle.
2012. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor szóltam neki de úgy csinál mint aki nem is hallja.
2012. aug. 15. 18:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Legalább csúnya?
2012. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
átlagos
2012. aug. 15. 18:49
 9/17 anonim válasza:

Akkor az apjának szólj, okostojás.


22 évesen feltalálhatnád magadat.

2012. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, nagyon is...

Lakott egy ilyen csaj a szomszédban, eleinte próbáltam kedves lenni és elmondani neki, hogy qvára idegesítő amit csinál és igazán leakadhatna rólam, akkor egy kicsit visszább vett, utána meg folytatta. Egyszer pont egy jó pillanatban kapott el és sikerült elég durván elküldeni. Azóta már csak köszönőviszonyban vagyunk :)

2012. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!