Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan rázzam le a lányt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le a lányt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy tegyem fel a kérdést,mert lehet egy kicsit undoknak fogok tűnni a "hallatán".

Van egy párom akivel tényleg nem jól megvagyunk,minden teljes mértékben stimmel és összhangban van,kivéve egy dolog. Itt a bökkenő. Én kedvelem a barátait,és 90%-a engem is.

Van egy "lány barátnője" akit nagyon nem kedvelek.

Szemembe vigyorog,mindig olyan kis kedves,s álszent de azért érezteti nem csíp ahogy én sem őt. De tudom a barátom internetes jelszavait ahol látom szokott két értelmű dolgokat írogatni neki, holott van barátja. Mind arra hogy milyen a kapcsolatuk, a másikkal meg rám célozz. Például ha megkérdezi hogy mégis hogy vagyunk, aztán párom feleli minden rendben,szokás szerint. Aztán odaböki:-rendben...

Van hogy felvázolja, hogy szerinte mit hogy kellene csinálni. Szószerint teszi alá a lót,s uszítja ellenem sunyiba. Előadja milyen komolytalan még az én korosztályom.. (Megjegyzem, egy idősek vagyunk... Míg ő elrontotta az érettségit, én nem. Mindent az izgulásra fogott,s istenítette magát hogy ettől függetlenül Ő mennyire okos. Ő nem megy tovább tanulni egyetemre,én viszont fogok. A gimnázium,s általános alatt is végig oklevéllel végeztem az éveimet el).

Mindene a buli,a pia, dohányzás. Az értékrendje nem megfelelő a korának de még felfogásban sincs ott ahol én, a "kötelességeit nem képes ellátni." Egy mondatot nem tud leírni 8 hiba nélkül. (Most az én helyesírásom sem lehet a legjobb mivel elég ideges vagyok) .

Már az elején olyan mértékben unszimpatikus volt hogy az hihetetlen,de nem voltam vele egyáltalán olyan . Ezekszerint ez kölcsönös volt/van.

A kérdésem az hogy mégis hogyan tudnám lerázni?

Nem akarom azt mondani a barátomnak hogy válasszon közöttünk de végleg elakarom tűntetni a képből.

Ötletek? (Előre köszönöm az értelmes válaszokat.)


2015. júl. 3. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:

"Van egy párom akivel tényleg nem jól megvagyunk,minden teljes mértékben stimmel és összhangban van,kivéve egy dolog."


Most akkor jól vagy nem jól vagytok meg vagy kamu?

2015. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg:


Van egy pasid.

És van egy csaj haverja aki téged nagyon nem bír és féltékeny?

2015. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem unszimpatikus, hanem antipatikus. Egyébként a legjobb az lenne, ha beszélnél a barátoddal, elmondanád mennyire zavar a lány viselkedése és elmondanád, miért. Mondd el neki, hogy nem szeretnél vele többet találkozni és azt se szeretnéd, ha ilyeneket írna a barátodnak. Ezek után nem hinném, hogy nehéz döntés lenne megszakítani a barátságát egy kotnyeles, féltékeny és álságos lánnyal a barátnője kedvéért.
2015. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki annyira rá akar telepedni a társára, hogy még azt is meg akarja szabni neki, hogy kivel beszélgethet és kivel nem, annak nem leszenk tartós, boldog kapcsolatai mert ennyi privát szférát még a leghűségesebb férfi is igényel magának. Mert a szavaidból kitűnik, hogy a srác hárít, a csajjal kapcsolatban, és nem flörtöl vele, csak beszélgetnek. De amúgy etikátlannak tartom a levelekbe, emailekbe fb fiókba való kutakodást is. Ennyire mély kisebbségi komplexusod nem lehet...
2015. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A csaj egy ribi,de te is baromira unszimpatikusnak tunsz. Oklevellel vegezted el az osszes sulid. Es? Kit erdekel.
2015. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a rólam lévő véleményed érdekelt,hanem valami ötlet. A többit meg tartsd meg magadnak,mert senki sem kérdezte. Idézlek: "unszimpatikusnak tűnsz", rettentő intelligens ember lehetsz te is, ha 4-5 sorból képes vagy az ember arcát elképzelni. De ha gondolod cserélhetünk képet aztán majd adok egy alapos leírást hogy mennyire jön be a fejed. :)
2015. júl. 4. 15:12
 7/10 anonim válasza:

És azt ki kerdezte,hogy te milyen eredmennyel vegezted el a sulit? Az onbizalomhianyod kompenzalod azzal,hogy osszehasonlitod magad azzal a csajjal? Egyebkent meg ki beszelt a fejedrol? Neked aztan tenyleg onbizalomhianyod lehet.

Gaz vagy,es utalom az ilyen sznom 3,14csakat pint te. A kituno atlagoddal meg kitorolheted,ilyen stilussal...

2015. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hopsz,elirtam,de ki nem javitom. Hoppa :))
2015. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem itt te épp elég sok mindent elírtál,tehát beletelne kis időbe míg tényleg a végére érnél. Gondolom te pedig egy szakmunkás képzőt se végeztél el aztán arra vered itt magad. Senki félre ne értsé, nincs bajom vele vagy valami,de ezt a stílust nem bírom. Egy mondatot írsz le aztán abba is 8 hibád van de az észt előszeretettel osztod, úgy csinálva mintha a valóságba valami nagy ember lennél,holott akkora szánalom vagy hogy egyedül itt vagy képes a kis virtuális életedbe kiélni magát. Gondolom a kedves szüleid is szépen hátba veregetnek a gyönyörű szádért,de ha már őt nem neveltek meg,itt lennél a környékemen hamar megtudnád hogy mennek a dolgok. :)
2015. júl. 4. 16:34
 10/10 anonim válasza:

Igen,rahibaztal mindenre. Napszamos vagyok,kulimunkat vegzek,kubikolok es ha marad idom wc-ket pucolok. Se apam,se anyam,a getto utcain nevelkedtem. Termeszetesen feltekeny vagyok rad,hiszen kituno eredmennyel(oklevellel) vegezted el az altalanos es a kozepiskolat. En meg még 1 mondatot se tudok leirni 8hiba nelkul. Hu haat kesz szerencse,hogy nem a kozeledben elek,biztos oklevelesen vegezted el az aikido tanfolyamot is. Szuleim helyett is ellatnad a bajom,hisz a te szuleid oklevelesek nevelesbol,igy te biztos jol lettel nevelve.

Most pedig okleveltelen szemelyem elmegy a szakmunkasokkal a kocsmaba,tanulni egykis jomodort.

2015. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!