Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jelölgetnek be fészen...

Miért jelölgetnek be fészen mindenféle arabok meg négerek és írnak rám, hogy menjek ki hozzájuk?

Figyelt kérdés
Angolul írnak meg talán spanyolul, némelyik legalább a fáradságot veszi, hogy gugli translate-be beírja, de így is értelmezhetetlen, hogy mit akarnak pontosan. Olyanokat írnak, hogy legyek muszlim meg mitől jó ez a vallás, és hogy a kereszténység tévút és nem jutok az égi mekkába...hogy feleségül vesznek és nagyon jó sorom lesz. Ez mi? Ezek tényleg ilyen ostobák? Csak 16 vagyok lány
2017. febr. 1. 15:06
 1/10 anonim válasza:
100%

Ne jelöld vissza őket! A másik trükk, hogy ők az olajsejk/szultán/akárki örökösei, de az örökség átvételéhez segíts nekik, busásan meghálálják majd.


Igen, ostobák, de nagy számok törvény alapján mindig lesz valami hülye, aki bedől.

2017. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Hát biztosan azért, mert nagyon szép pofid van!

Egyébként az iszlámnak van pozitív oldala is:

https://www.youtube.com/watch?v=5pL6qoDGaTw

2017. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es, tényleg ilyeneket is írtak!!!
2017. febr. 1. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ISIS-nek toboroznak öngyilkos merénylőket. Kimész, kapsz egy csinos ruhát dinamittal bélelve és visszaküldenek :-P
2017. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos otthon már nincs kit lefejezni vagy megkövezni, így hát kénytelen máshonnan keresni rá valakit.
2017. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a profilod full nyilvánosra van állítva és minden hülye bejelölhet. Ésszel kéne használni az internetet.
2017. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

LinkedIn-en férfiakkal is csinálják ezt afrikai négerek, jellemzően kis, adóparadicsom országokból.


Aki gyanútlanul mellékattint, annak már benne is vannak a szakmai kapcsolatrendszerében... Sok emberből 1-2 mellényúl, amire észreveszi, már késő...


Egyébként ott osztálytárs is simán bejelöl, egy céges kapcsolatodon bevágódik multihoz, aztán közli, mikor írsz neki, hogy az üzeneted felét nem látja (bár érdekelné, amit írsz, de az e-mailedet se látja), mert szerinte hibás a LinkedIn rendszere! ez nagyon "aranyos" tud lenni!


Szóval internettel vigyázni.

Megfelelő jogosultságokat beállítani!

2017. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha valakit véletlen bejelölsz és hiteles a profilod, azzal az ő profilja is valamennyire hitelt nyer. Azaz az ismerőseidnél is bepróbálkozhat.


Sokan autót, lakást, értéktárgyakat, címeket, felraknak Fb-re az ismerőseiknek megosztva (ez meggondolatlanság), na ezeket rögtön látja. Mert afrikainak adja ki magát, attól még lehet magyar is...


3 adat alapján a legtöbb esetben, jó eséllyel be lehet azonosítani Fb-n valakit.

Egy példa: keresztnév, egyetemi szak/végzettség, falu/kisváros.


A másik gyakran elkövetett biztonsági hiba, amikor valaki sok helyen ugyanazt a nyilvános nicknevet használja...

Pl. az itteni kérdéseiből rekonstruálni lehet, hogy nagyjából ki az illető. Durva, de pl. lányoknál meg lehet mondani, kb. mikor veszítette el... Mert a nőgyógyászati, ill. fogamzásgátlós kérdések gyakoriak...

2017. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez elég durva bár én vigyázok arra, hogy mit osztok meg magamról...azért pusztán attól, hogy tudják ki vagyok még nem eshet bajom gondolom?
2017. febr. 1. 16:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a myspace-en kaptam anno ilyeneket. :D

Hogy rohadnának meg, már elnézést, engem idegesített.

2017. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!