Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők (szerintem szinte mindegyik) miért képes olyan férfival megszakítani hirtelen mindenféle kapcsolatot, aki messzebb él tőlük (100 km vagy több)?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem utóbbi években netes társkeresőn. Voltak bővel 80-120-200 km-re is lakó nők, akikkel beszélgettem. Egyesekkel annyira jól kijöttem, hogy szinte (vagyis csak webcamon beszéltünk)már szerelmesek voltak belém. Csak ugye a távolság, én itt, ők ott élnek és dolgoznak. Én elvoltam a beszélgetéssel így, de tudtam, hogy nincs jövője a dolognak. Aztán ezt tudták az adott nők is, és leírták, hogy nagyon kedvelnek, velem lennének legszívesebben, de szakítsuk meg a kapcsolatot. Olyannyira képesek szinte mind ilyenkor megszakítani, hogy ha nem írok néha rájuk (3-6 havonta), akkor soha nem írnak már. Miért képesek olyan hamar túllépni a nők mindenen? Vagy csak én tapasztaltam ezt? De mikor volt párom és szakítottunk, nekik rá egy hónapra már másik pasijuk volt, pedig előtte 2-3-5 évet töltöttünk együtt. Fura nekem ez. Biztos nem hagytam bennük mély nyomot ezek szerint, pedig mind azt mondta, hogy igen.
2016. júl. 18. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfuggok vagy tenyleg csak azt mondtak, amit hallani akartal. Esetleg mar reg megvolt a kovetkezo kiszemelt, amikor veled szakitottak.


Minek irogatsz rajuk, ha ugy sincs jovoje a kapcsolatotoknak? En meg az ismeroseim kozul is csak azokra vagyok hajlando idot szanni skype-on, akikkel szoktam is talalkozni. Kinek kellenek pusztan netes baratok?? Ok szamomra nem leteznek.


23N

2016. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omba ***** válasza:
"de tudtam, hogy nincs jövője a dolognak. Aztán ezt tudták az adott nők is" - min kell akkor túllépni?
2016. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Mert semmi értelmét nem látták annak, hogy 150 kilométerre egymástól chatelgettek, a magánéletük meg nem halad semerre.

Sokkal könnyebb továbblépni akármin, exen is, ha nem cseverésztek hetente.

2016. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!