Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komoly, hogy egyes nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komoly, hogy egyes nőket ha megfogja valami egy férfiban, akkor mindenféle rigolyát, hülyeséget elnéznek nekik?

Figyelt kérdés

Pl megfog egy férfiban a beszéde, az arca, az kisugárzása, a viselkedése, vagy bármi tényleg mindegy mi, és elhatározod h kell neked.

De az ismerkedés során kiderülnek apróságok, durván kocka, agresszív, iszik, gyerekesen viselkedik, éretlen, illúzióban él, 30 évesen anyjával lakik, de tele van álmokkal stb stb életképtelen tulajdonságok.

De semmi se számít mert "úristen, aranyos, meg az az orr..meg a haja áhhh...nem érdekel semmi csak legyen az enyém"

Tényleg itt tartunk, hogy nem számít a környezet, és a viselkedési forma?

Én pl ha egy csajról kiderülne ezek bármelyike, de amúgy külsőre nagyon bejön, szexen kívül biztosan nem kellene komolyra.

Persze mindenkinek van valami defektje, ok. De azt kevésbé értem, hogy egyes nők olyanokat is elfogadnak hogy az már szinte hihetetlen, és ki kell mondjam: szánalmas.



2017. jan. 30. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Pont hogy a pasik vesztik el az agyukat egy külső láttán...Egy nő nem csak a külsőt nézi egy pasin.
2017. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Van egy határ amíg igen. De ahhoz kiba$zcsizott nagy valaminek kell lennie a csavoban,hogy ne kuldjem vissza az oviba. Pl ha tenyleg ertelmes es normalis csak neha megzakkan azt betudom kanstrualasnak. Viszont ha mindenert hisztis meg 30+ anyuekkal el es egy eletkeptelen poch xD akkor a masodik randin elkisernem az oviba hogy hivjon fel ha felnott.
2017. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Te most komolyan úgy gondolod, hogy egy nő, azért marad a párjával/férjével, mert hű szakállas vagy izmos a karja vagy szépek a szemei?


Ha, ennyire tartod a nőket... hát... (Nem mondom, hogy nincs ilyen, de ők a tinikategóriába tartoznak és náluk ez még normális.)


Szeretem a férjemet, de nem azért, mert izgató a szakálla, vagy mert erős.


Hanem őt magát, minden jó és rossz tulajdonságával együtt, mert izgat, mint férfi, és becsülöm, szeretem, közös a céljaink, a vágyaink, közösen képzeljük el a jövőnket, őt szeretném gyerekeim apjának.


De, mint minden embernek neki is vannak rossz tulajdonságai, mint nekem. Pl. hirtelen haragúság, vagy az, hogy nagyon fárasztó poénjai vannak és? Nem ez tesz ki egy embert, nekem is bőven vannak hibáim. és ezt ő is elfogadja, ha ez szánalmas, akkor ok, szánalmas alak vagyok.


De, ha valaki agresszív, vagy iszik, az már teljesen más, azt ne keverd ide és ezek nem apróságok!

2017. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
1-es, neeeem, nem ám :DDDDDDDDDDD
2017. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Vannak, akik elnézik...itt is naponta van kérdés, ami ezt taglalja....megalázza, megcsalja, megveri, fenyegeti, bűnözőként tartja el a családot a pasi, a nő meg csak siránkozik, de nem lép, mert hát hajh jóképű, igazi csődör roma gyerek..És ez csak egy példa a sok közül.

Én személy szerint nem tudok elnézni dolgokat csak azért, mert megfogott a külsejében, belsejében 1-2 dolog.Ennyire nem vagyok igénytelen.

2017. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Egyeseket lehet, de a többséget biztosan nem.

Aki így viselkedik, az többnyire lelki sérült, önbizalom hiányos, kapcsolatfüggő stb. Tehát oka van, ha így viselkedik, és nem képes kilépni egy kapcsolatból.

Azt te csak hiszed, hogy azért, mert tetszik neki a pasi külsőre, az a te bajod.


A legtöbb nőnél ez úgy néz ki, hogy a fontos dolgokban összeillenek, és szereti a másikat. És el tudja fogadni azokat a tulajdonságait is, amiket nem kedvel. Ugyanis senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái.


Mindenkinél más az, amit még el tud fogadni, és más az, amit már nem. Nekem mondjuk az nem kéne, aki egész nap a gyakorin siránkozik, általánosítani tud csak, és sajnáltatja magát, amiért ő nem kell a nőknek, csak az alkesz, életképtelen, de jóképű macsók...

2017. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez miért lenne siránkozás?

Érdekes..egy férfi felnyit meglátásokat, tapasztalatokat az mindjárt sírás..de ha egy nő jön, hogy jajj megcsalt de szeretem bla bla akkor az jujj szegény ajjh de sajnálom beszéljük meg...

Hogy is van ez?!

épp nemrég volt egy hasonlo kérdés ahol azt ecsetelte valaki hogy egy férfinak is lehetnek problémái, lehet lent, de attól még férfi marad, és ugyanúgy szerethető. (szerintem pedig éppen hogy akkor veszíti el egy kapcsolatban a férfi mivoltát, amikor már a nő nem tud támaszként tekinteni rá, hanem csak szánja, sajnálja)

2017. jan. 30. 13:58
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Vannak, akik elnézik, de a legtöbben nem, én sem nézném el, persze ezért rendszeresen a szememre vetik itt, hogy óriási igényeim vannak.
2017. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na ez már egy jobb hozzá állás.

79 es megírhatod privben, de ide is..kíváncsi vagyok rá :)

2017. jan. 30. 14:16
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha valami hulyeseget elnezek a masiknak, az altalaban azert van, mert engem nem zavar annyira, mint amennyire masokat zavarna, nem pedig azert, mert jaj de szep a szeme. Az agressziot, hutlensegre hajlamot, lustasagot stb nem nezem el, de pl mi szoktunk neha egesz napokat atkockulni kozosen a baratommal, persze ha arrol lenne szo, hogy minden szabad pillanatat kockulassal toltene azt sem neznem el :D
2017. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!