Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leírnátok egy átlagos hétközna...

Leírnátok egy átlagos hétköznapotokat, illetve hétvégéteket?

Figyelt kérdés

Mikor keltek fel

Mennyi ideig és miből áll a reggeli készülődés

Mettől meddig van a munka/suli

Mik a későbbi programok

Mit csináltok a kora/későesti órákban

Mikor fekszetek le


Nagyjából így :)


2017. febr. 1. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap általában 6-kor kelek, bár nagy ritkán sikerül rávennem magam, hogy felkeljek 5-kor vagy fél 6-kor, mert akkor van időm zuhanyozni meg esetleg normálisan reggelizni is.

Amikor nem zuhanyzok, akkor 3/4 óra alatt készülök el kb, először fogat mosok, majd arcot, felöltözök, sminkelek, ha olyan kedvem van, megfésülködök, megnézem, mindent elraktam-e a táskámba, aztán leviszem a cuccom és gyorsan eszek valamit, aztán elindulok.

8-tól negyed 3-ig van iskola, kivéve, ha elmarad valamelyik óránk, ami mostanában szerencsére gyakran előfordul.

Suli után nem igazán megyek sehova, max barátnőmékkel vásárolni vagy csak szétnézni valamelyik boltban, de ez nem szokott több lenni 1-másfél óránál. És kb havonta 1-2 ilyen alkalom van, legtöbbször egyből hazajövok.

Kora este szoktam elkezdeni tanulni és van, hogy ez elhúzódik késő estig-hajnalig is. Bár van, hogy annyira fáradt vagyok, hogy nem tanulok inkább semmit, csak netezgetek.

És leggyakrabban éjfél után fekszem le, de iskolaidőben valamiért nem nagyon tudok aludni, pedig korán is kelek, szóval sokszor csak hajnali 1-fél 2 körül sikerül elaludnom. De előfordul, hogy délután, amikor hazajövök, alszok 4-5 órát.

Hétvégén pedig minimum 10-kor kelek, de legtöbbször 12-13 órakor sikerül kikecmeregnem az ágyból XD Kivéve, ha találkozok barátnőmékkel hétvégén, mert akkor korábban kell kelnem sajnos :/

És ilyenkor van időm áztatni magam a zuhany alatt meg rendesen megreggelizni, szóval a készülődés kb 2-szer annyi ideig tart, mint hétköznap XD

Szombaton nem nagyon csinálok semmit, csak kockulok, tévézek, olvasok, ilyesmik :) Vasárnapra szoktam hagyni a tanulást. És szombaton hajnalig fent szoktam lenni, mivel másnap nem kell korán kelnem, csak az a baj, hogy akkor vasárnap is későn kelek fel és hajnalig megint nem birok elaludni >.<

18/L

2017. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

6 kelek fel,felöltözök,megreggelizek,megcsinálom a hajam,bepakolok a táskába és megyek az iskolába ami 7:15 kor kezdődik, 14:20 végzek,15-17 ig tanulok,edzek,20:30 körül tusolok, 21:30 kor megyek aludni,ha van szabad időm főzök,olvasok.Hétvégén ugyan ezeket csak tanulás nélkül,iskola időben pedig edzek,filmezek,olvasok.

16/L

2017. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hétköznap 8 körül szoktam kelni. A reggeli készülődésre egy órát hagyok, ez alatt reggelizek, összeszedem magam, felöltözök, elrendezem az előző nap szétszórt dolgokat a szobámban, aztán nekiállok az aznapi munkámnak. Úgy osztom be az időmet, ahogy akarom, ami pedig minden nap máshogy sikerül, szóval nincs olyan hogy meddig dolgozok. Délutánonként/esténként járok rajzolni egy héten minimum egyszer, de van hogy háromszor. Ha nem rajzolok, akkor este videókat nézek, olvasok, van hogy még dolgozok, ez is elég változó:D Éjfél körül, de inkább utána fekszem le.

Hétvégén is kb ugyanezt csinálom, csak vasárnap nem szoktam ébresztőt beállítani.

2017. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!