Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem irritálnak a...

Titeket nem irritálnak a szerencsétlen, tipikus szűz emberek?

Figyelt kérdés

Tehát az olyanok, akik csúnyák, ráadásul még szerencsétlenek is, nem mernek beszélni, félrevonulnak, nincsenek barátaik, csak elvannak magukban.


Én is ilyen voltam, de nagyjából megváltoztam, de még nem teljes a változás. És a fent említett emberek engem rohadtul idegesítenek, hogy hogyan lehetnek ennyire lúzerek, na szóval, jól esik röhögni rajtuk.


2017. febr. 3. 11:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Szeretem megismerni őket, buzdítani, ilyenek, kinyitni őket. Persze, nem vállalkozom szűzességtelenítésre. :)
2017. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem, most speciel te irritálsz engem. Nem is nagyon vesztegetnék rád sok karaktert, csak annyit írnék, hogy nézz utána az introvertált szó jelentésének, meg az ugye megvan, hogy arról senki nem tehet, hogy csúnya... ugye tudod mik azok a gének? Vagy csak nyolc osztályt végeztél el?
2017. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Sztem mki volt szűz. Még én is. Meg a kérdező is.
2017. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Speciel ahogy többen is írták előttem, magadat akarod elhatárolni tőlük. Elismerem kérdező, te bizony szánalmas vagy bőven, de ők ettől még nem lesznek azok.
2017. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
es mit erdekel teged hogy mas hogy eli az eletet te kis majom???
2017. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem te is voltál. Szűz.
2017. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Az igazán nagybetűs LÚZER az, akinek mások szerencsétlensége jelenti az örömet az életben.
2017. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!