Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

A tanév elején különböző apróbb jelekből azt vettem észre, hogy bejövök egy végzős srácnak. Így egyre inkább elkezdtem érdeklődni iránta. Mostmár ott tartok, hogy rengeteget gondolok rá. Igazából nem ismerjük egymást, még köszönőviszonyban sem vagyunk.

Viszont mostanában egyre kevesebbet látom a suliban és úgy veszem érzem, hogy nem akar semmit, és nem is akart. Pedig volt néhány egyértelmű jel. Hamarosan elballag és én nem szeretném azt, hogy úgy legyen vége, hogy mi lett volna ha...

Bejelölni, ráköszönni, odamenni és még néha ránézni se merek.

Plusz a mostani "viselkedése" alapján nem is érdeklem és beégni sem akarok.

Sosem éreztem még ezt egy emberrel sem, de érzem, hogy valami közünknek lenni kell egymáshoz. Vagy csak megbolondultam. Na mindegy.

Pontos kérdésem nincsen, de nagyon jól esett kiírni magamból. Az észrevételeket szívesen fogadom.



2017. febr. 3. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Erre nem a szerencsétlen a legmegfelelőbb szó. Csak félénk vagy, picit introvertáltabb típus. Pont azért, mert sosem éreztél "szerelmet", ezért érzed úgy, hogy akkor most ő lehet az egyetlen. Pedig nem hiszem, hogy nem találhatnál még egy olyat később.

Az apró jeleket meg sose vedd garanciának. Nem mondom, hogy akkor azok semmit nem érnek, csak ha nem ismeritek egymást, akkor erre alapoztad az egészet, hogy akkor majd biztos akar valamit, ha jeleket küldözgetett feléd. Nem, ez nem így működik. S mivel az "első" szerelmed, ezért nehezebb is elengedni.

De nem igazán értem, hogy érdeklődtél iránta, megkérdezted egy ismerősétől, hogy mi a neve vagy mi? Mert ezekszerint még csak nem is szóltál hozzá egyszer sem. Akkor meg ne várd, hogy valaha több is legyen köztetek.

Mellesleg, abba nem gondoltál bele, hogy mivan, ha tényleg szándékos jelek voltak azok, csak te nem nagyon nyitottál felé, s ő is félénkebb típus vagy hasonló, s hagyta az egészet így a francba? Ez is egy lehetőség.

Bejelölni meg igazán bejelölhetnéd, az internetről van szó elvégre. Ott csak könnyebb lenne, nem?

2017. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Jelöld be, azt nem látja senki csak ő :) Nagy levegő és hopp már meg is tetted.
2017. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezt nevezik plátói szerelemnek. Majd jön egy másik srác és elfelejted. Lehet, ha egyszer beszélnétek alaposan kiábrándulnál belőle, kíséreld meg, vedd fel vele a kapcsolatot, de ne facebookon, hanem menj oda valamilyen témával kapcsolatban.
2017. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
az elet nagy problemai....
2017. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hamarosan elballag és én nem szeretném azt, hogy úgy legyen vége, hogy mi lett volna ha...

Bejelölni, ráköszönni, odamenni és még néha ránézni se merek. "

Akkor merj.. Te lehet izgulsz rajta egy csomót, ő rá meg lehet 0 hatással lesz.


"Plusz a mostani "viselkedése" alapján nem is érdeklem és beégni sem akarok. "

Amíg nem vagy tökéletes elemzésben ne mondd azt hogy nem érdekled viselkedése alapján.

És nincs olyan hogy "beégés"... Ráírsz hogy mivan, elbeszélgettek, ha bír téged nagyon jó, ha nem akkor meg végre lemondhatsz róla és nem fogsz rá gondolni annyit, hanem a feladatodra koncentrálhatsz.

2017. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hasznosak voltak, de valaki mégis lepontozott mindenkit...

2017. febr. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!