Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek lelki traumát okoz...

Nektek lelki traumát okoz felnőttként egy fütyit mutogató szatír, ha pl metrón elétek lógatja?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen??? Senki se kíváncsi erre.
2017. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arrébb ülök és nem foglalkozom vele. Nem okozna lelki problémát de nem lennének jó emlékeim az biztos.
2017. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem okoz lelki traumát, de érzékeny vagyok erre szóval félrevonulok. Nőknél ugyanez lenne (férfi vagyok) mert volt rá már példa, hogy pl. nő meztelenre vetkőzött metróban (csak olvastam egyik hírportálon), magyarul neki is látszódtak az intimebb részei. Speciel én undorodom az ilyenektől, s megpróbálom őket minél jobban kerülni.

Szerencsére semmi ilyesmi élőben nem fordult még velem elő.

2017. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja igen pasiknak meg, ha egy csünő hasu kövér ápolatlan nő rántaná fel nektek a szoknyájukat, és mutatná a mókusát. Azért nem jó csaj, mert a férfi szatírok is általában rondák, hajléktalanok.
2017. febr. 3. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy egy topmodell vagy egy hajléktalan rántja fel a kabátját, undorító.

Férfi szatírok általában rondák, hajléktalanok? Hol élsz te basszus? Egyáltalán nem így van.

2017. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Traumát nem igazán, inkább undort vált ki. Előfordult már, hogy a vonaton egy idős fickó elkezdte a farkát verni, miközben engem bámult és a szájával cuppogott. Utána még én éreztem amgam koszosnak, pedig nem öltözködöm és viselkedem kihívóan.
2017. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Velem is volt ilyen, hangosan rá ordítottam, hogy mindenki rá figyeljen. Egyből tiplizett
2017. febr. 3. 17:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer metrón volt, hogy szemben ült egy jól szituált férfi (szóval nem igaz, hogy hajléktalanok stb.), a táskája pont takarta ott, de a kezével ott matatott, és ritmikusan verte, közben engem nézett.

Épp a koliba utaztam vissza, és iszonyatosan másnapos voltam, minden bajom volt, elkezdtem röhögni kínomban, mindenki odanézett, csávó abbahagyta, majd következő megállónál a táskát szorosan odatartva leszállt...Ez inkább nevetséges volt.


Viszont volt rosszabb élmény, akkor nappal sétáltam a boltba és egy idősebb férfi követni kezdett (13 éves voltam), szólongatott, majd előrántotta és gyúrni kezdte...na az nagyon nyomasztó volt, főleg az, hogy utána szembe találkoztam vele egyszer, amikor a feleségével sétált az utcán és mosolygott rám...ha idősebb lettem volna beégetem, de akkor azt hittem senki nem hinne nekem.

2017. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként nem trauma már (gyerekkoromban az volt, nem mintha bárkit érdekelt volna), csak nagyon idegesítő. A metrón konkrétan történt ilyen. Meg egyszer volt egy olyan kellemetlen élményem, hogy hosszú szoknyában voltam nyáron és mivel összeért a combom, kidörzsölődött és fájt. Elmentem egy parkba és leültem egy padra, a lábaimat nem széttárva de kicsit eltávolítva egymástól, hogy ne fájjon a combom. Meg ugye a hosszú szoknya takarta az egész lábamat. De két perc múlva feltűnt egy fickó pár méterre, aki elkezdte a farkát verni és közben bámult. Na az nagyon idegesítő volt, mert muszáj volt elsietnem és a lábam meg ugye baromira fájt. Szóval a faszverők mindenhol ott vannak.
2017. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"a faszverők mindenhol ott vannak"


XD


Szomorú, de igaz konklúzió.


Mi kb 13 évesek lehettünk, osztállyal a Margit szigeten voltunk, barátnőmmel hintáztunk. Fazon a bokrok közt, előbb azt hittük, pisil, aztán hamar kiderült, hogy nem. Végül a fiúk elijesztették.

2017. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!