Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek olyat megjegyezni, ami...

Nememem kérdése:

Minek olyat megjegyezni, ami máson negatív, de változtatni nem tud rajta?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, tetszem neki, de mindig megjegyzi, ha valami negatívat lát rajtam. Pl pattanást. Viszont ritkán dicsér mellé vagy dicsér, de a kritikával vagy megjegyzéssel lehúzza a dicséretet.
2017. febr. 3. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen tapintatlan szemelyek sajnos. Nekik ez fel se tunik, szval nem elvezetbol csinaljak!
2017. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor 14-15 évesen pattanásos korszakomat éltem, és elmentünk egy osztálykirándulásra Angliába, az egyik eladó megkérdezte, hogy mi történt az arcommal

csak néztem rá, hogy ?????

2017. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem rosszindulat, pedig szóltam, hogy ne jegyezze meg. És még kozmetikushoz is járok, szóval annak ellenére is szóvá teszi, sőt megjegyzi, hogy a kozmetikus se használ. Ilyenkor konkrétan a megjegyzése által rondának érzem magam, akinek nem lehet hibája előtte.
2017. febr. 3. 20:31
 4/6 papics ***** válasza:
100%
nekem is van ilyen osztálytársam... de nem érdekli őket, úgy vannak vele, h megtehetik és kész. sajna nem tudunk ellene mit tenni
2017. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én megszakítanék vele minden kapcsolatot

mióta az ilyen szar negatív embereket kizárom az életemből, azóta jó sok szartól kíméltem meg magam

2017. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, akkor azért, hogy nehogy azt hidd, hogy jobb vagy nála, szóval hogy magánál tartson (szerintem) de én inkább hagynám a pasit, ha terhes leszel, akkor hönapokig azt fogod hallgatni, hogy "ma nagyobb vagy, mint tegnap"?..
2017. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!